GREEN MOTION Limassolas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

GREEN MOTION Limassolas

Best rental cars in Limassolas, Kipras. No hidden charges. Free cancellation

GREEN MOTION Limassolas

GREEN MOTION automobilių nuoma Limassolas

Limassolas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Green-Motion in Limassolas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Green-Motion Limassolas yra Chevrolet MatizMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 12,43 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Kipras. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Green-Motion Limassolas pristatomas Ford Fiesta15,32 € dienai.

  Aida yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Limassolas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Aida yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 16,37 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kipras yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Aida Limassolas yra Ford Fiesta19,62 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Mitsubishi Mirage. Jo kaina prasideda nuo 19,73 € dienai iš Aercar, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Limassolas yra Suzuki AltoKem. Jo kaina tik tai 7,80 € dienai. Kem buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 6.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie GREEN MOTION Limassolas

GREEN MOTION
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Green-Motion
Adresas: LIMASSOL HOTEL DELIVERIES
Telefonas: +357 25316269 or +357 70009095
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.

GREEN MOTION automobilių nuomos kainos Limassol

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Green-Motion
Green-Motion
nuo 12 € nuo 15 € nuo 54 € nuo 53 €
Kem
Kem
nuo 8 € nuo 10 € nuo 81 € nuo 69 € nuo 36 € nuo 50 €
Europcar
Europcar
nuo 16 € nuo 18 € nuo 93 € nuo 49 € nuo 48 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 12 € nuo 14 € nuo 94 € nuo 58 € nuo 39 € nuo 43 €
Whiz
Whiz
nuo 12 € nuo 14 € nuo 93 € nuo 62 € nuo 39 € nuo 42 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 21 € nuo 27 € nuo 159 € nuo 79 € nuo 118 € nuo 113 €
Europcar
Europcar
nuo 24 € nuo 30 € nuo 160 € nuo 87 € nuo 72 €
Right-Cars
Right-Cars
nuo 17 € nuo 24 € nuo 58 €
Auto-Union
Auto-Union
nuo 16 € nuo 18 € nuo 43 € nuo 61 €
Flizzr
Flizzr
nuo 26 € nuo 32 €
Sixt-Direct
Sixt-Direct
nuo 20 € nuo 24 € nuo 259 € nuo 134 € nuo 115 € nuo 106 €
Aida
Aida
nuo 16 € nuo 20 € nuo 666 € nuo 66 €
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 17 € nuo 20 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 17 € nuo 15 € nuo 101 € nuo 78 € nuo 60 € nuo 86 €
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 35 € nuo 35 € nuo 72 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 22 € nuo 24 € nuo 130 € nuo 91 € nuo 93 € nuo 63 €
DriveCyprus Car Hire
DriveCyprus Car Hire
nuo 11 € nuo 13 € nuo 49 € nuo 49 €
Aercar
Aercar
nuo 17 € nuo 20 € nuo 125 € nuo 160 € nuo 67 € nuo 73 €

Automobilių nuoma netoli Limassolas

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Limassolas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis GREEN MOTION