Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

23
feb
C
2024
10
0
1
mar
C
2024
10
Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

Labākās nomas automašīnas Buenosairesa Pilsētas Centrs, Argentīna. Nav slēptu maksu. Bezmaksas atcelšana

Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs, Argentīna

Izvēloties uzticamu un ērtu pārvietošanās veidu Buenosairesa Pilsētas Centrs, jūs esat aicināti iepazīties ar moderno Bocubo pakalpojumu! Automašīnu noma pilsētā Buenosairesa Pilsētas Centrs ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tas dod mums brīvību un neatkarību izvēlēties, kad un kur doties. Tas padara mūsu braucienus un ikdienas kustības ērtākas un elastīgākas.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat garu ceļojumu vai īsu darījumu braucienu, Bocubo piedāvā iespēju izvēlēties un iznomāt automašīnu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Aizmirstiet par sabiedriskā transporta neērtībām ar automašīnu nomu šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs!

Mēs esam pārliecināti, ka automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs ir neaizmirstamu ceļojumu un veiksmīgu biznesa braucienu atslēga. Iepazīstieties ar priekšrocībām, nomas nosacījumiem un mūsu ieteikumiem labākā auto izvēlei. Ja nomājat automašīnu vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs, jūsu ceļojums sāksies ar komfortu un pārliecību.

Automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs piedāvā plašu izvēli

Buenosairesa Pilsētas Centrs ir vieta, kur jums ir pieejams plašs nomas automašīnu klāsts. Neatkarīgi no jūsu ceļojuma mērķa šeit jūs atradīsiet perfektu transporta līdzekli. Vietnē Buenosairesa Pilsētas Centrs mēs piedāvājam nomas automašīnas, kas ir piemērotas biznesa braucieniem un ģimenes ceļojumiem, romantiskām brīvdienām divām vai grupu ekskursijām.

Ja jums nepieciešama automašīna biznesa braucieniem, automašīnu nomas pakalpojumi vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs var piedāvāt ekskluzīvus modeļus, kas izcels jūsu profesionālo stilu un statusu.

Āra aktivitāšu cienītājiem automašīnu nomas punkti Buenosairesa Pilsētas Centrs piedāvā apvidus auto, kas ir gatavi braukt dažādos reljefos un apstākļos. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas gatavojas izpētīt dabu vai plāno piedzīvojumus prom no pilsētas ceļiem.

Ja ceļojat kopā ar lielu cilvēku grupu, mēs piedāvājam nomāt mikroautobusus Buenosairesa Pilsētas Centrs, kas paredzēti lielam pasažieru skaitam un kuros var izmitināt 7 un vairāk cilvēkus. Jūsu draugi vai ģimene var ērti ceļot kopā, bez nepieciešamības īrēt vairākas automašīnas.

Automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs garantē vislabāko automašīnu izvēli jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no jūsu ceļojuma mērķa jūs atradīsiet īsto automašīnu, lai padarītu jūsu ceļojumu neaizmirstamu.

Ērts automašīnu nomas pakalpojums šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs

Bocubo ir ērts un uzticams automašīnu nomas pakalpojums šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums vislabākos nosacījumus un apmierināt visas jūsu automašīnas nomas vajadzības.

Automašīnu nomas cenu salīdzinājums šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs. Mēs sniedzam jums iespēju salīdzināt dažādu pārdevēju cenas, lai jūs varētu izvēlēties labāko piedāvājumu. Neatkarīgi no jūsu budžeta, mums ir iespējas, kas atbilst jūsu finansiālajām vēlmēm.

Labākais automašīnu nomas process šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums vislabākās cenas automašīnu nomas tirgū. Mums nav slēptu maksu vai neparedzētu maksu. Mēs godīgi un pārskatāmi piedāvājam jums piemērotas iespējas jūsu ceļojumam.

Bezmaksas atcelšana vai rezervācijas maiņa. Mēs saprotam, ka plāni var mainīties, tāpēc piedāvājam jums elastību, pārvaldot nomas maksu. Vietnē Bocubo jūs varat bez maksas atcelt vai mainīt savu rezervāciju saskaņā ar mūsu noteikumiem, kas padara rezervācijas procesu pēc iespējas ērtāku.

Klientu atbalsts visu diennakti. Mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt jebkurā laikā. Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība ceļojuma laikā, mēs vienmēr esam pieejami. Mēs esam gatavi sniegt jums nepieciešamo informāciju un palīdzēt atrisināt visas radušās problēmas.

Automašīnas apdrošināšana. Jūsu drošība mums ir svarīga, tāpēc mēs piedāvājam dažādas apdrošināšanas iespējas, lai jūs uz ceļiem justos pārliecināti un aizsargāti. Mēs rūpējamies par jūsu drošību un īpašumu.

Palīdzība nelaimes gadījumos. Mēs ceram, ka jums nebūs jāsaskaras ar šo situāciju. Tomēr, ja tā notiks, mēs sniegsim jums nepieciešamo palīdzību un atbalstu. Mums rūp jūsu labklājība.

Izsekojiet labākos automašīnu nomas piedāvājumus vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs, izmantojot mūsu mobilo lietotni. Modernās tehnoloģijas ļauj ērti izsekot ienesīgajiem piedāvājumiem, izmantojot mūsu mobilo lietotni. Tas nodrošina papildu kontroles līmeni un informē par visu ceļojuma informāciju.

Bocubo cenšas padarīt automašīnu nomas procesu Buenosairesa Pilsētas Centrs pēc iespējas ērtāku un bezrūpīgāku. Mēs novērtējam katru klientu un garantējam jums augstas kvalitātes pakalpojumus, padarot jūsu ceļojumu neaizmirstamu.

Labākā, tuvumā esošās, auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Automašīnas nomas nosacījumi šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs

Automašīnas nomas nosacījumi vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs ietver vairākus svarīgus aspektus, kas jāņem vērā:

Vecuma ierobežojumi. Lai iznomātu automašīnu vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Tomēr dažās valstīs ir vecuma ierobežojumi līdz 19 vai 21 gadam. Tas ļauj arī jaunajiem autovadītājiem izmantot mūsu pakalpojumus.

Braukšanas pieredze. Dažās valstīs ir nepieciešama vismaz 2 gadu braukšanas pieredze. Tas nodrošina jūsu drošību un pārliecību uz ceļa.

Nepieciešamie dokumenti. Lai iznomātu automašīnu Buenosairesa Pilsētas Centrs, jums būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments, pase un autovadītāja apliecība. Šie dokumenti ir obligāti un nodrošina nomas likumību un drošību.

Jūsu vajadzības un drošība ir mūsu prioritāte. Mēs garantējam, ka automašīnu nomas nosacījumi vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs būs maksimāli apmierinoši un ērti, padarot jūsu braucienu gludu un bez problēmām.

populārākie nomas punkti netālu no Buenosairesa Pilsētas Centrs

Ja vēlaties nomāt automašīnu citās populārās vietās netālu no Buenosairesa Pilsētas Centrs, mēs piedāvājam daudzas iespējas. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, Bocubo garantē jums augstu kvalitāti un zemas cenas automašīnu nomai.

Aptuveni Buenosairesa Pilsētas Centrs ir daudz populāru vietu, kur varat arī iznomāt automašīnu, lai ceļojuma laikā būtu maksimāli ērti un brīvi. Mēs aicinām jūs izpētīt dažas no šīm vietām, kas ir lieliski piemērotas automašīnu nomai:

Automašīnu noma šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs un tās apkārtnē. Izpētiet visu Buenosairesa Pilsētas Centrs un tās tuvākās apkārtnes skaistumu un orientierus. Automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs ļaus jums apmeklēt daudzas interesantas vietas, tostarp vēstures pieminekļus, dabas rezervātus un unikālas arhitektūras vietas.

Ar automašīnu, kas nomāta vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs, varat ērti ceļot uz kaimiņu pilsētām un reģioniem, lai redzētu vairāk un iepazītu dažādas kultūras un tradīcijas. Mēs esam par kustību brīvību un iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas ceļojuma laikā.

Lēts Vienvirziena autonoma Buenosairesa Pilsētas Centrs

Lēts nomas auto Buenosairesa Pilsētas Centrs cenas

Mini auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.

Volkswagen Up noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

vai līdzvērtīga Mini
EUROPCAR Buenosairesa Pilsētas Centrs
Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Volkswagen Up
4 Places | 1 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 89,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnu
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Economy auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Volkswagen Gol noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Economy
  NATIONAL Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Volkswagen Gol
  5 Places | 2 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 54,00 $dienā
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)GPSPalīdzība bojājumu gadījumā

  Chevrolet Onix noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Economy
  NATIONAL Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Chevrolet Onix
  5 Places | 2 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 55,00 $dienā
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)GPSPalīdzība bojājumu gadījumā

  Fiat Palio noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Economy
  ENTERPRISE Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Fiat Palio
  5 Places | 2 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 64,00 $dienā
  Degvielas režīms:daudzums saņemot = daudzumu atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)Palīdzība bojājumu gadījumā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnu
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Compact auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Volkswagen Golf noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Compact
  ALAMO Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Volkswagen Golf
  5 Places | 3 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • GPS
 • no 58,00 $dienā
  Degvielas režīms:Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)GPSPalīdzība bojājumu gadījumā

  Chevrolet Corsa Classic noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Compact
  NATIONAL Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Chevrolet Corsa Classic
  5 Places | 3 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 60,00 $dienā
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)GPSPalīdzība bojājumu gadījumā

  Nissan Versa noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Compact
  NATIONAL Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Nissan Versa
  5 Places | 2 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 69,00 $dienā
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)GPSPalīdzība bojājumu gadījumā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnu
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Intermediate auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Toyota Etios noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Intermediate
  ENTERPRISE Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Toyota Etios
  5 Places | 4 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 87,00 $dienā
  Degvielas režīms:daudzums saņemot = daudzumu atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)Palīdzība bojājumu gadījumā

  Chevrolet Vectra noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Intermediate
  HERTZ Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Chevrolet Vectra
  5 Places | 5 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 132,00 $dienā
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums

  Nissan Sentra noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga Intermediate
  SIXT Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Nissan Sentra
  5 Places | 5 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 136,00 $dienā
  Degvielas režīms:Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Trešo personu atbildībaLidostas maksaPalīdzība bojājumu gadījumā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnu
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  SUV noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.

  Volkswagen Tiguan noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga SUV
  SIXT Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Volkswagen Tiguan
  5 Places | 3 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 164,00 $dienā
  Degvielas režīms:Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Trešo personu atbildībaLidostas maksaPalīdzība bojājumu gadījumā

  Renault Duster noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga SUV
  ENTERPRISE Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Renault Duster
  5 Places | 4 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 171,00 $dienā
  Degvielas režīms:daudzums saņemot = daudzumu atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW)Trešo personu atbildībaSadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW)Palīdzība bojājumu gadījumā

  Chevrolet Tracker noma Buenosairesa Pilsētas Centrs

  vai līdzvērtīga SUV
  AVIS Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Auto noma Buenosairesa Pilsētas Centrs Chevrolet Tracker
  5 Places | 4 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 510,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnu
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Izmantojiet karti, lai izvēlētos automašīnu netālu no Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Izmantojot mūsu ērto karti, jūs viegli atradīsiet tuvāko automašīnu nomas punktu vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs. Vienkārši ievadiet savu atrašanās vietu, un jūs saņemsit tuvumā esošo automašīnu sarakstu. Tas ir ērti un ātri, un jūs vienmēr zināt, kur varat iznomāt automašīnu.

  Buenosairesa Pilsētas Centrs Car Rental Suppliers

  9.0

  Lieliski
  Balstīts uz 25+ klientu atsauksmēm

  Kopējā vērtība par maksu

  8.7

  Tīrība

  9.0

  Apkalpošana nomas birojā

  9.3

  Nomas auto saņemšanas process

  9.2

  Nomas auto nodošanas process

  9.2
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Ierobežots nobraukums
  Vidējais gaidīšanas laiks
  no 86,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  5 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  EUROPCAR Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: AV COSTANERA RAFAEL OBLIGADO SN SECTOR A ARRIBOS NACIONALES, BUENOS AIRES, 1425
  Telefons: 54 911 50502988
  Darba laika nav pieejams
  EUROPCAR Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: AV COSTANERA RAFAEL OBLIGADO SN SECTOR A ARRIBOS NACIONALES, BUENOS AIRES, 1425
  Telefons: 54 911 50502988
  Darba laika nav pieejams
  EUROPCAR Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: AV COSTANERA RAFAEL OBLIGADO SN SECTOR A ARRIBOS NACIONALES, BUENOS AIRES, 1425
  Telefons: 54 911 50502988
  Darba laika nav pieejams
  EUROPCAR Auto Noma San Fernando Airport25.75 km/16 mi
  Adrese: AV COSTANERA RAFAEL OBLIGADO SN SECTOR A ARRIBOS NACIONALES, BUENOS AIRES, 1425
  Telefons: 54 911 50502988
  Darba laika nav pieejams
  EUROPCAR Auto Noma Ezeiza Airport (EZE)27.53 km/17.1 mi
  Adrese: AUTOPISTA TTE GRAL RICCHIERI KM 33, BUENOS AIRES, 1802
  Telefons: 54 911 54805378
  • Pirmdiena
   08:00-22:00
  • Otrdiena
   08:00-22:00
  • Trešdiena
   08:00-22:00
  • Ceturtdiena
   08:00-22:00
  • Piektdiena
   08:00-22:00
  • Sestdiena
   08:00-22:00
  • Svētdiena
   08:00-22:00
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Īpašais piedāvājums!: Iepriekšējā reģistrācija ir pieejama
  Bezmaksas atcelšana
  no 132,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  4 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  HERTZ Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Paraguay 1138, Buenos Aires, Buenos Aires, 1057
  Telefons: 541148168001
  Darba laika nav pieejams
  HERTZ Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: Ave. Rafael Obligado S/n, Buenos Aires, JORGE NEWBERY, Buenos Aires, 1057
  Telefons: 541147722161
  Darba laika nav pieejams
  HERTZ Auto Noma Buenos Aires Zona Norte14.03 km/8.72 mi
  Adrese: Ave. Rafael Obligado S/n, Buenos Aires, JORGE NEWBERY, Buenos Aires, 1057
  Telefons: 541147722161
  Darba laika nav pieejams
  HERTZ Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: Autopista Teniente Ricchieri, Km 33.5 Ezeiza, Buenos Aires, 1802
  Telefons: 541144800054
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Ierobežots nobraukums
  no 91,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  1 atrašanās vieta:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  LOCALIZA Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Cerrito, 1575, Retiro, Buenos Aires
  Telefons: +54 11 5352 6202
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) GPS Palīdzība bojājumu gadījumā Bezmaksas atcelšana
  no 54,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  6 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  NATIONAL Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  • Pirmdiena
   09:00-19:00
  • Otrdiena
   09:00-19:00
  • Trešdiena
   09:00-19:00
  • Ceturtdiena
   09:00-19:00
  • Piektdiena
   09:00-19:00
  • Sestdiena
   09:00-13:00
  NATIONAL Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  Darba laika nav pieejams
  NATIONAL Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N, CIUDAD AUTONOMA DE BUENOS AIRE, BUENOS AIRES, C1425DAA
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  NATIONAL Auto Noma Buenos Aires Zona Norte14.03 km/8.72 mi
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  Darba laika nav pieejams
  NATIONAL Auto Noma San Fernando Airport25.75 km/16 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N, CIUDAD AUTONOMA DE BUENOS AIRE, BUENOS AIRES, C1425DAA
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  NATIONAL Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: AUTOPISTA TTE GRAL RICCHIERI, KM 33 5, BUENOS AIRES, B1802EZE
  Telefons: 1154805581
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: daudzums saņemot = daudzumu atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Palīdzība bojājumu gadījumā Bezmaksas atcelšana
  no 62,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  5 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  ENTERPRISE Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148119993
  Darba laika nav pieejams
  ENTERPRISE Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N, CIUDAD AUTONOMA DE BUENOS AIRE, BUENOS AIRES, 00000
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  ENTERPRISE Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N, CIUDAD AUTONOMA DE BUENOS AIRE, BUENOS AIRES, 00000
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  ENTERPRISE Auto Noma San Fernando Airport25.75 km/16 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N, CIUDAD AUTONOMA DE BUENOS AIRE, BUENOS AIRES, 00000
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  ENTERPRISE Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: AUTOPISTA TTE GRAL RICCHIERI, KM 33 5, BUENOS AIRES, B1802EZE
  Telefons: 1154805581
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Īpašais piedāvājums!: Iepriekšējā reģistrācija ir pieejama
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) GPS Palīdzība bojājumu gadījumā Bezmaksas atcelšana
  no 58,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  5 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  ALAMO Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: AVE RAFAEL OBLIGADO S N CIUDAD, AUTONOMA DE BUENOS AIRES, BUENOS AIRES, c1425daa
  Telefons: 1154803460
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO Auto Noma San Fernando Airport25.75 km/16 mi
  Adrese: BUENOS AIRES DOWNTOWN, CERRITO 1318 CAPITAL FEDERAL, BUENOS AIRES, C1010ABB
  Telefons: 1148116903
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: AUTOPISTA TTE GRAL RICCHIERI, KM 33, BUENOS AIRES, B1802EZE
  Telefons: 1154805581
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Bezmaksas atcelšana
  no 70,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  5 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  AVIS Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Cerrito 1535, Buenos Aires, C1010ABE, 0
  Telefons: 54-11-4326-5542
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: Aeropuerto Jorge Newbery Central Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: Aeropuerto Jorge Newbery Central Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Auto Noma Buenos Aires Zona Norte14.03 km/8.72 mi
  Adrese: Aeropuerto Jorge Newbery Central Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: Ezeiza Intl Airport, Buenos Aires, 1802, 0
  Telefons: 54-11-4480-9387
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Trešo personu atbildība Lidostas maksa Palīdzība bojājumu gadījumā Bezmaksas atcelšana
  no 83,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  2 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  SIXT Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Cerrito 1366, Buenos Aires, C1010ABB
  Telefons: +54-1152187611
  Darba laika nav pieejams
  SIXT Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: Autopista Tte Gral., Buenos Aires, B1802EZE
  Telefons: +54-1152187611
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Ierobežots nobraukums
  no 76,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  5 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  BUDGET Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Aeropuerto Jorge Newbery Central Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  BUDGET Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: Aeropuerto Jorge NewberyCentral Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  BUDGET Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: Aeropuerto Jorge Newbery Central Hall, Buenos Aires, 1425, 0
  Telefons: 54-9-11-32407448
  Darba laika nav pieejams
  BUDGET Auto Noma Buenos Aires Zona Norte14.03 km/8.72 mi
  Adrese: Tortugas Open Mall-subsuelo Ruta Panamericana Km 36.5, Panamericana 50km, Tortuguitas, B1667, 0
  Telefons: 54911-32759710
  Darba laika nav pieejams
  BUDGET Auto Noma Buenosairesa Eseisa Ministro Pistarini Starptautiskā Lidosta (EZE)27.84 km/17.3 mi
  Adrese: Ezeiza International Airport, Buenos Aires, 1802, 0
  Telefons: 54-11-4480-9387
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Sagaidīšana
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Palīdzība bojājumu gadījumā Bezmaksas atcelšana
  no 56,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Buenosairesa Pilsētas Centrs
  6 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Buenosairesa Pilsētas Centrs
  RENTAR LOW COST Auto Noma Buenosairesa Pilsētas Centrs
  Adrese: Aeroparque Internacional Jorge Newbery, Castillo 565, Ciudad Autónoma de Buenos Aires - Terminal
  Telefons: +5491165546714 / +5491160332131
  Darba laika nav pieejams
  RENTAR LOW COST Auto Noma Buenos Aires Recoleta2.71 km/1.69 mi
  Adrese: Aeroparque Internacional Jorge Newbery, Castillo 565, Ciudad Autónoma de Buenos Aires - Terminal
  Telefons: +5491165546714 / +5491160332131
  Darba laika nav pieejams
  RENTAR LOW COST Auto Noma Buenosairesa Ņūberija Lidosta (AEP)7.03 km/4.37 mi
  Adrese: Aeroparque Internacional Jorge Newbery, Castillo 565, Ciudad Autónoma de Buenos Aires - Terminal
  Telefons: +5491165546714 / +5491160332131
  Darba laika nav pieejams
  RENTAR LOW COST Auto Noma Buenos Aires Zona Norte14.03 km/8.72 mi
  Adrese: Castillo 565 (entre Malabia y Acevedo), Buenos Aires
  Telefons: +54 911 65546714 / +54 91160332131
  Darba laika nav pieejams
  RENTAR LOW COST Auto Noma San Fernando Airport25.75 km/16 mi
  Adrese: Aeroparque Internacional Jorge Newbery, Castillo 565, Ciudad Autónoma de Buenos Aires - Terminal
  Telefons: +5491165546714 / +5491160332131
  Darba laika nav pieejams
  RENTAR LOW COST Auto Noma Ezeiza Airport (EZE)27.53 km/17.1 mi
  Adrese: International Airport Ministro Pistarini (Ezeiza), Castillo 565, Ciudad Autónoma de Buenos Aires, Ezeiza, Argentina, BA, Buenos Aires
  Telefons: +5491160332131
  • Pirmdiena
   08:00-19:59
  • Otrdiena
   08:00-19:59
  • Trešdiena
   08:00-19:59
  • Ceturtdiena
   08:00-19:59
  • Piektdiena
   08:00-19:59
  • Sestdiena
   08:00-19:59
  • Svētdiena
   09:00-19:59

  Netālu esošo biroju karte Buenosairesa Pilsētas Centrs autonoma

  Izvēlieties pareizo automašīnu vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Šī detalizētā rokasgrāmata palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli Buenosairesa Pilsētas Centrs:

  Mūsu ieteikumi nomas automašīnas izvēlei šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs biznesa braucieniem
  1. Audi A6 ir izcils sedans, kas apvieno stilu, komfortu un augstu veiktspēju. Tas piedāvā greznu iekšējo telpu, progresīvas tehnoloģijas un vienmērīgu gaitu. Šī automašīna ir piemērota jūsu biznesa braucieniem.
  2. BMW 5. sērija ir vēl viena lieliska izvēle biznesa braucieniem. Tas apvieno sportisku dizainu, izcilu dinamiku un vismodernākās funkcijas. Automašīnas interjers ir ērts un praktisks, un darbība ir vienkārša un intuitīva.
  3. Lexus ES. Ja meklējat komfortu un uzticamību, Lexus ES ir lieliska izvēle. Šī automašīna piedāvā izcilu komforta un klusuma līmeni salonā. Lexus ES ir paredzēts tiem, kas novērtē greznību un kvalitāti.

  Visas nomas automašīnas, kas tiek piedāvātas vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs, nodrošinās jums komfortu un profesionālu stilu jūsu biznesa braucienos.

  3 TOPĀKĀS SUV nomas automašīnās šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs
  1. Toyota Land Cruiser ir īsts uzticamības un jaudas simbols SUV pasaulē. Tam ir izcilas bezceļa īpašības un tas var tikt galā ar dažādiem ceļa reljefiem. Turklāt tas piedāvā ērtu interjeru, padarot jūsu ceļojumu pēc iespējas patīkamāku.
  2. Land Rover Discovery ir SUV, kas apvieno eleganci ar bezceļa spēju. Tā modernais dizains un ērtais interjers padara to par lielisku izvēli tiem, kas vēlas ērti un stilīgi izpētīt dabu.
  3. Jeep Grand Cherokee ir SUV, kas pazīstams ar izcilu sniegumu bezceļa apstākļos un sportisko raksturu. Tas nodrošina ērtu braukšanu dažādos apvidos. Mūsdienu tehnoloģijas un stilīgs dizains padara to par pievilcīgu izvēli aktīviem piedzīvojumiem.

  Šie apvidus auto ir dažādu zīmolu automobiļi, un tie visi garantē uzticamību un bezceļa spēju dažādos ceļa apstākļos.

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs ģimenes ceļojumiem
  1. Honda CR-V ir ideāla izvēle ģimenes ceļojumiem. Tas ir kompakts krosovers ar plašu interjeru un ērtiem sēdekļiem, kas padara to lieliski piemērotu gariem braucieniem ar bērniem.
  2. Volkswagen Tiguan ir krosovers, kas piedāvā komforta, telpas un stila kombināciju. Tā modernais dizains ar uzsvaru uz drošību un tehnoloģiskajām funkcijām padara to piemērotu ģimenes ceļojumiem. Plašs bagāžnieks un ērts sēdekļa izvietojums palielina komfortu ceļojuma laikā.
  3. Ford Explorer ir pilna izmēra ģimenes SUV. Ar trešo sēdekļu rindu un plašu iekšējo telpu tas nodrošina komfortu visiem pasažieriem. Tas ir ļoti manevrējams, kas atvieglo novietošanu stāvvietā un navigāciju pilsētas apstākļos.

  Neatkarīgi no jūsu ģimenes pasažieru skaita Bocubo serviss piedāvās piemērotu automašīnu, lai padarītu jūsu ceļojumu patīkamu un ērtu.

  3 populārākās nomas automašīnas Buenosairesa Pilsētas Centrs ceļojumiem diviem
  1. Mazda MX-5 A ir sportisks rodsters, kas paredzēts īstiem kopīgu ceļojumu entuziastiem. Šis auto piedāvā dinamisku darbību un priecīgu braukšanu.
  2. MINI Cooper ir kompakta automašīna, kas apvieno stilu un izcilu manevrēšanas spēju. Tas ir ideāli piemērots braucieniem pilsētā, un tā spilgtais dizains padara to pievilcīgu jauniem pāriem.
  3. Porsche 911 ir sporta kupeja, kas simbolizē eleganci un spēku. Šī automašīna sniedz neticamas iespējas ātrgaitas braucieniem pa gleznainiem maršrutiem. Novatoriskas tehnoloģijas un izcila veiktspēja padara to par lielisku izvēli romantiskām brīvdienām.

  Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, šīs automašīnas piešķirs jūsu ceļojumiem romantiku un stilu.

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Buenosairesa Pilsētas Centrs grupām, kurās ir 7 vai vairāk cilvēku
  1. Ford Expedition ir pilna izmēra SUV ar trešo sēdekļu rindu, kas piedāvā ērtu vietu lielām grupām. Ar jaudīgu dzinēju un plašo salonu tas nodrošina labu bezceļa spēju un var uzņemt līdz astoņiem pasažieriem.
  2. Chevrolet Suburban ir vēl viens plašs SUV, kas piemērots 7 vai vairāk cilvēku grupām. Tas nodrošina daudz vietas pasažieriem un bagāžai. Uzticamība un komforts padara to par lielisku izvēli ģimenei un draugiem, atrodoties ceļā.
  3. Mercedes-Benz Sprinter ir daudzpusīgs komerctransports, ko var pārveidot par ērtu vieglo automašīnu. Ar plašu interjeru un daudzām komforta iespējām tas ir lieliski piemērots grupu ceļojumiem.

  Neatkarīgi no tā, vai ceļojat kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, šīs automašīnas piedāvā komfortu un plašumu, lai padarītu jūsu ceļojumu patīkamu un bezrūpīgu.

  Automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs ir vienkārša!

  Automašīnu noma vietā Buenosairesa Pilsētas Centrs nozīmē maksimālu brīvību un ērtības jūsu ceļojuma laikā. Ar Bocubo tas kļūst ļoti vienkārši! Mēs saprotam, cik svarīgi ir piekļūt uzticamam un ērtam transportam, kad atrodaties nepazīstamā vietā.

  Nepalaidiet garām iespēju ietaupīt naudu un baudīt pārvietošanās brīvību ar Bocubo. Izmēģiniet to tūlīt un pārliecinieties paši! Ceļojiet kopā ar mums, izvēlieties automašīnu nomu ar Bocubo!

  Citi populāri meklēšanas rezultāti Buenosairesa Pilsētas Centrs

  Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Taupiet laiku, taupiet naudu!
  Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Buenosairesa Pilsētas Centrs. Iegūstiet zemas cenas par EUROPCAR, BUDGET, LOCALIZA, AVIS & SIXT automašīnas nomai