Kabriolets Auto Noma Eisenstadt
10
00
10
00
Kabriolets Auto Noma Eisenstadt

Kabriolets Auto Noma Eisenstadt

Best rental cars in Eisenstadt, Austrija. No hidden charges. Free cancellation

Kabriolets auto noma Eisenstadt

EUROPCAR Eisenstadt
EUROPCAR
EUROPCAR
8.4
/10
Lieliski
7.8
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.9
/10
Tīrība
8.5
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.4
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 500+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Eisenstadt

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Kabriolets automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Eisenstadt. Lētāko Kabriolets automašīnu piedāvā Volkswagen Golf Convertible no Europcar Eisenstadt. Tā cena sākas no €45,14 dienā.

  Ja vēlaties nomāt Kabriolets automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Eisenstadt, iesakām Jums pievērst uzmanību Europcar. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.9/10. Kabriolets automašīna no Europcar Eisenstadt ar zemāko iespējamo cenu ir Volkswagen Golf Convertible. Tā izmaksās aptuveni €45,14 dienā.

  Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Eisenstadt ar vidējo vērtējumu 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Europcar ir Fiat 500 no Mini auto nomas klases par €23,12 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Austrija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Europcar Eisenstadt ir Fiat Tipo, par €35,10 dienā.

  Lētākā auto noma ir Eisenstadt tā ir Fiat Panda no Interrent. Tās cena ir tikai €19,32 dienā. Interrent ir novērtējuši vairāk nekā 10+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.3/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Kabriolets auto nomas cenas Vīnes Lidosta (VIE)

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Europcar
Europcar
no €28 no €32 no €61 no €89 no €45 no €60 no €80
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no €30 no €30 no €63 no €335 no €104 no €35 no €49
Interrent
Interrent
no €19 no €22
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €23 no €461 no €484 no €32 no €46
U-Save
U-Save
no €37 no €89 no €39
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €57 no €319 no €353 no €190 no €192
MegaDrive
MegaDrive
no €40 no €99 no €169 no €138
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no €28 no €28 no €76 no €110 no €50 no €59
Flizzr
Flizzr
no €28 no €35
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €35 no €35 no €76 no €110 no €82 no €53
Payless Car Rental
Payless Car Rental
no €74 no €151 no €219 no €93 no €112
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
no €28 no €29 no €285 no €406 no €74 no €105
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
no €27 no €26 no €89 no €79
Enterprise
Enterprise
no €29 no €29 no €70
Alamo
Alamo
no €28 no €28 no €64 no €53
Green-Motion
Green-Motion
no €24 no €24 no €67 no €99

Kabriolets tuvumā esošās auto nomas vietas Eisenstadt

Kabriolets noma apkārtējās lidostās

Kabriolets auto nomas dzelzceļa stacijās

Kabriolets auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Eisenstadt

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

 • Vīne 41.9 km / 26.03 mi

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Eisenstadt. Iegūstiet zemas cenas par Kabriolets automašīnas nomai