THRIFTY Lewisporte

10
00
10
00
 Auto Noma

THRIFTY Lewisporte

Best rental cars in Lewisporte, Kanāda. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Lewisporte

THRIFTY noma Lewisporte

THRIFTY Lewisporte
THRIFTY
THRIFTY
7.9
/10
Ļoti Labi
7.5
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
7.9
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.5
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.4
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 1000+ klientu atsauksmēm

THRIFTY is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Lewisporte. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at THRIFTY Lewisporte is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, THRIFTY is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Auto nomas ieteikumi Lewisporte

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Thrifty Car Rental Lewisporte novērtēja vairāk nekā 1000+ klienti ar vērtējumu 7.9/10. Lētakā automašīna no Thrifty Car Rental Lewisporte ir Toyota Corolla no Standarta nomas auto klases. Tās cena ir tikai 28,33 € dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Apvidus automašīna auto nomas klases Kanāda. Lētākā Apvidus automašīna automašīna no Thrifty Car Rental Lewisporte ko pārstāv Toyota Rav4 par 45,37 € dienā.

  National ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Lewisporte ar vidējo vērtējumu 8.3/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no National ir Volkswagen Jetta no Standarta auto nomas klases par 32,89 € dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Kanāda auto nomas grupu, kas ir Apvidus automašīna, lētākā automašīna no National Lewisporte ir Toyota Rav4, par 45,50 € dienā.

  Lētākā auto noma ir Lewisporte tā ir Toyota Corolla no Thrifty Car Rental. Tās cena ir tikai 28,33 € dienā. Thrifty Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.9/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

If you’re looking for a representative office of THRIFTY in Lewisporte, it may be a little bit confusing. There are many spots of THRIFTY car rental Lewisporte, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest THRIFTY car rental in Lewisporte in just 2 clicks.

Informācija par THRIFTY in Lewisporte

Cars for rent at THRIFTY Lewisporte

THRIFTY Lewisporte offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose THRIFTY car rental Lewisporte. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at THRIFTY Lewisporte. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

THRIFTY
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Thrifty Car Rental
Adrese: 1000 JAMS BOULEVARD, GANDER, NL (NL), CANADA, A1V 1W8
Telefons: (877) 283-0898
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.9/10, kurš ir Ļoti Labi

Another reason to choose THRIFTY Lewisporte is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in THRIFTY rental Lewisporte are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the THRIFTY Lewisporte office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at THRIFTY Lewisporte.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. THRIFTY Lewisporte respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

THRIFTY tuvumā esošās auto nomas vietas Lewisporte

How to choose a car for rent at THRIFTY Lewisporte

Choosing a car at THRIFTY in Lewisporte is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Lewisporte THRIFTY offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that THRIFTY car rental in Lewisporte offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. THRIFTY rental in Lewisporte has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing THRIFTY car rental in Lewisporte, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

THRIFTY noma apkārtējās lidostās

THRIFTY car rental Lewisporte with Bocubo aggregator

If you are looking for THRIFTY car rental Lewisporte, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, THRIFTY car rental Lewisporte has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Lewisporte. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at THRIFTY Lewisporte with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at THRIFTY Lewisporte?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest THRIFTY office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from THRIFTY and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Auto noma tuvumā Lewisporte

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Lewisporte. Iegūstiet zemas cenas par THRIFTY automašīnas nomai