ADDCAR Zadar Lidosta

10
00
10
00
 Auto Noma

ADDCAR Zadar Lidosta

Best rental cars in Zadar Lidosta (ZAD), Horvātija. No hidden charges. Free cancellation

ADDCAR Zadar Lidosta

ADDCAR noma Zadar Lidosta

Auto nomas ieteikumi Zadar Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Addcar Zadar Lidosta novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Addcar Zadar Lidosta ir Suzuki Swift no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai 59,81 € dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas nomas auto klases Zadar Lidosta un no Kompakts auto nomas klases Horvātija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Addcar Zadar Lidosta ir Suzuki Swift par 59,81 € dienā. Lētākā Kompakts automašīna no Addcar Zadar Lidosta ko pārstāv Suzuki Baleno par 134,02 € dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Zadar Lidosta ar vidējo vērtējumu 9.2/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Volkswagen Up no Mini auto nomas klases par 23,99 € dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Zadar Lidosta ir Ekonomikas Opel Corsa automašīna ar Hertz Car Hire cenu sākot no 26,52 € par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Horvātija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Hertz Car Hire Zadar Lidosta ir Opel Astra, par 29,79 € dienā.

  Lētākā Ekonomikas automašīna Zadar Lidosta ko piedāvā Avant-Car (6.7/10 klienti novērtēja ar 1000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Volkswagen Polo, kas maksā 15,38 € dienā.

  Lētāko Kompakts automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Avant-Car. Tā ir Volkswagen Golf, automašīna, kas maksā 15,83 € dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Horvātija, tās nosaukums ir SIXT Rent A Car (ar vidējo vērtējumu 6.8/10 ko novērtējuši 2000+ klienti). Lētākā Ekonomikas automašīna Zadar Lidosta ir Fiat Punto, ar cenām sākot no 24,96 € dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir BMW 1 Series. Tā cena sākas no 55,66 € dienā no SIXT Rent A Car, kuras vidējais vērtējums 6.8/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Zadar Lidosta tā ir Opel Adam no Global-Rent-A-Car. Tās cena ir tikai 6,72 € dienā. Global-Rent-A-Car vēl nav vērtējuši mūsu klienti, esiet pirmais, kurš to izdarīs!

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par ADDCAR in Zadar Lidosta

ADDCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Addcar
Adrese: Ulica I/2A, 23222 Zemunik Donji
Telefons: +385992937966
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Sagaidīšana — Automašīnu nomas uzņēmuma pārstāvis jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs līdz automašīnas saņemšanas vietai.

ADDCAR tuvumā esošās auto nomas vietas Zadar Lidosta

ADDCAR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Zadar Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Zadar Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par ADDCAR automašīnas nomai