HERTZ Garmisch Partenkirchen

10
00
10
00
 Auto Noma

HERTZ Garmisch Partenkirchen

Best rental cars in Garmisch Partenkirchen, Vācija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Garmisch Partenkirchen

HERTZ noma Garmisch Partenkirchen

HERTZ Garmisch Partenkirchen
HERTZ
HERTZ
8.4
/10
Lieliski
8
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.8
/10
Tīrība
8.5
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.4
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 500+ klientu atsauksmēm

HERTZ is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Garmisch Partenkirchen. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at HERTZ Garmisch Partenkirchen is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, HERTZ is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Auto nomas ieteikumi Garmisch Partenkirchen

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Garmisch Partenkirchen ar vidējo vērtējumu 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Fiat 500 no Mini auto nomas klases par 31,53 € dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Vācija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Hertz Car Hire Garmisch Partenkirchen ir Opel Astra, par 38,65 € dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 81,37 € dienā no Europcar, kuras vidējais vērtējums 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Garmisch Partenkirchen tā ir Volkswagen Polo no AVIS Car Rental. Tās cena ir tikai 15,56 € dienā. AVIS Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.3/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

If you’re looking for a representative office of HERTZ in Garmisch Partenkirchen, it may be a little bit confusing. There are many spots of HERTZ car rental Garmisch Partenkirchen, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest HERTZ car rental in Garmisch Partenkirchen in just 2 clicks.

Informācija par HERTZ in Garmisch Partenkirchen

Cars for rent at HERTZ Garmisch Partenkirchen

HERTZ Garmisch Partenkirchen offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose HERTZ car rental Garmisch Partenkirchen. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at HERTZ Garmisch Partenkirchen. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

HERTZ
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Hertz Car Hire
Adrese: Fuessener Strasse 112, Fuessen, 87645
Telefons: 08362986580
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.
Vērtējums: 8.4/10, kurš ir Lieliski

Another reason to choose HERTZ Garmisch Partenkirchen is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in HERTZ rental Garmisch Partenkirchen are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the HERTZ Garmisch Partenkirchen office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at HERTZ Garmisch Partenkirchen.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. HERTZ Garmisch Partenkirchen respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

HERTZ tuvumā esošās auto nomas vietas Garmisch Partenkirchen

How to choose a car for rent at HERTZ Garmisch Partenkirchen

Choosing a car at HERTZ in Garmisch Partenkirchen is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Garmisch Partenkirchen HERTZ offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that HERTZ car rental in Garmisch Partenkirchen offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. HERTZ rental in Garmisch Partenkirchen has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing HERTZ car rental in Garmisch Partenkirchen, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

HERTZ car rental Garmisch Partenkirchen with Bocubo aggregator

If you are looking for HERTZ car rental Garmisch Partenkirchen, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, HERTZ car rental Garmisch Partenkirchen has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Garmisch Partenkirchen. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at HERTZ Garmisch Partenkirchen with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at HERTZ Garmisch Partenkirchen?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest HERTZ office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from HERTZ and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Garmisch Partenkirchen. Iegūstiet zemas cenas par HERTZ automašīnas nomai