CITY CAR Beirūta Lidosta

10
00
10
00
 Auto Noma

CITY CAR Beirūta Lidosta

Best rental cars in Beirūta Lidosta (BEY), Libāna. No hidden charges. Free cancellation

CITY CAR Beirūta Lidosta

CITY CAR noma Beirūta Lidosta

CITY CAR Beirūta Lidosta
CITY CAR
CITY CAR
5.9
/10
Vidēji
6
/10
Kopējā vērtība par maksu
6.3
/10
Tīrība
5.7
/10
Apkalpošana nomas birojā
5.7
/10
Nomas auto saņemšanas process
6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 50+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Beirūta Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no City-Car Beirūta Lidosta novērtēja vairāk nekā 50+ klienti ar vērtējumu 5.9/10. Lētakā automašīna no City-Car Beirūta Lidosta ir Nissan Micra no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai 31,26 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Libāna. Lētākā Ekonomikas automašīna no City-Car Beirūta Lidosta ko pārstāv Nissan Micra par 31,26 $ dienā.

  Budget Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Beirūta Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Budget Car Rental ir Hyundai i10 no Ekonomikas auto nomas klases par 22,16 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Libāna auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Budget Car Rental Beirūta Lidosta ir Hyundai i10, par 22,16 $ dienā.

  Lētākā auto noma ir Beirūta Lidosta tā ir Hyundai i10 no Budget Car Rental. Tās cena ir tikai 22,16 $ dienā. Budget Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.5/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par CITY CAR in Beirūta Lidosta

CITY CAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: City-Car
Adrese: Beirut Airport, Beirut
Telefons: 961 1 629000
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 5.9/10, kurš ir Vidēji

CITY CAR tuvumā esošās auto nomas vietas Beirūta Lidosta

CITY CAR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Beirūta Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

 • Zahle 38.08 km / 23.66 mi

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Beirūta Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par CITY CAR automašīnas nomai