Par 21 gadiem Auto Noma Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport
10
00
10
00
 Auto Noma

Par 21 gadiem Auto Noma Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Best rental cars in Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU), Maurīcija. No hidden charges. Free cancellation

Par 21 gadiem auto noma Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

OLA Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport
OLA
OLA
7.6
/10
Ļoti Labi
7
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.1
/10
Tīrība
7.1
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.2
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 100+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  OLA Mauritius ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport ar vidējo vērtējumu 7.6/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no OLA Mauritius ir Hyundai i10 no Mini auto nomas klases par €26,28 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Maurīcija auto nomas grupu, kas ir Mini, lētākā automašīna no OLA Mauritius Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport ir Hyundai i10, par €26,28 dienā.

  Kopā ar Mini, populārākais modelis ir Suzuki Celerio. Tā cena sākas no €29,10 dienā no Royal-Car-Rental, kuras vidējais vērtējums 0/10, balstoties uz vairāk nekā + klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport tā ir Hyundai i10 no OLA Mauritius . Tās cena ir tikai €26,28 dienā. OLA Mauritius ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.6/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Par 21 gadiem auto nomas cenas Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
OLA Mauritius
OLA Mauritius
no €26 no €35 no €124
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
no €29 no €29 no €57
First Car Rental
First Car Rental
no €43 no €43 no €98 no €236 no €64 no €98
Pingouin-Car
Pingouin-Car
no €31 no €37 no €99 no €56 no €62
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €45 no €47 no €55 no €84
Europcar
Europcar
no €45 no €57 no €128 no €111 no €125 no €121
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no €41 no €45
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €40 no €47
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €46 no €88 no €66 no €103
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
no €32 no €37 no €58 no €65
International Supplier
International Supplier
no €50 no €56
Green-Motion
Green-Motion
no €60 no €52 no €157
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
no €27 no €33
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
no €29 no €31 no €116 no €61
Thrifty
Thrifty
no €46 no €49
Surprice
Surprice
no €61 no €70 no €85

Par 21 gadiem tuvumā esošās auto nomas vietas Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Par 21 gadiem auto noma tuvākajās pilsētās

Par 21 gadiem auto nomas ostā

Auto noma tuvumā Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport. Iegūstiet zemas cenas par Par 21 gadiem automašīnas nomai