THRIFTY Casablanca
10
00
10
00
 Auto Noma

THRIFTY Casablanca

Best rental cars in Casablanca, Maroka. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Casablanca

THRIFTY auto noma Casablanca

THRIFTY Casablanca
THRIFTY
THRIFTY
7.2
/10
Ļoti Labi
7.4
/10
Kopējā vērtība par maksu
7.1
/10
Tīrība
7
/10
Apkalpošana nomas birojā
6.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 250+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Casablanca

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Thrifty Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Casablanca ar vidējo vērtējumu 7.2/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Thrifty Car Rental ir Hyundai i10 no Ekonomikas auto nomas klases par €34,44 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Maroka auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Thrifty Car Rental Casablanca ir Hyundai i10, par €34,44 dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā AirCar Car Rental (6.7/10 klienti novērtēja ar 1000+). Tā ir Dacia Sandero, automašīna, kas maksā €38,89 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Suzuki Swift. Tā cena sākas no €35,70 dienā no Dollar Car Rental, kuras vidējais vērtējums 6.7/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Casablanca tā ir Kia Picanto no Europcar. Tās cena ir tikai €15,48 dienā. Europcar ir novērtējuši vairāk nekā 250+ klienti ar vidējo vērtējumu 7/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par THRIFTY in Casablanca

THRIFTY
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Thrifty Car Rental
Adrese: 25 Rue Oraibi Jilali, 20000, Casablanca
Telefons: +212 522 48 47 10
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.
Vērtējums: 7.2/10, kurš ir Ļoti Labi

THRIFTY auto nomas cenas Casablanca

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Eksotisks
Eksotisks
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no €34 no €52 no €75
Europcar
Europcar
no €15 no €17 no €38 no €250 no €66 no €100
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €24 no €39 no €103 no €88 no €60 no €52
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
no €37 no €39 no €167 no €33 no €67 no €240
Green-Motion
Green-Motion
no €53 no €43 no €167 no €68 no €102
Surprice
Surprice
no €26 no €26 no €279 no €68 no €56
Dirent
Dirent
no €37 no €59 no €148 no €56 no €99
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
no €60 no €65 no €401 no €99 no €112
Addcar
Addcar
no €37 no €39 no €148 no €55
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no €47 no €51 no €66 no €91
Prepaid
Prepaid
no €33 no €145
Sovoy-Cars
Sovoy-Cars
no €39 no €42 no €271 no €189 no €99 no €354
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €37 no €46
Hire-Group
Hire-Group
no €86 no €50 no €339 no €157 no €133
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no €25 no €36 no €54 no €53
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €36 no €46 no €47 no €97
Optimorent
Optimorent
no €32 no €35 no €56

THRIFTY tuvumā esošās auto nomas vietas Casablanca

THRIFTY noma apkārtējās lidostās

THRIFTY auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Casablanca

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Casablanca. Iegūstiet zemas cenas par THRIFTY automašīnas nomai