GLOBAL RENT A CAR Jaslo

10
00
10
00
 Auto Noma

GLOBAL RENT A CAR Jaslo

Best rental cars in Jaslo, Polija. No hidden charges. Free cancellation

GLOBAL RENT A CAR Jaslo

GLOBAL RENT A CAR noma Jaslo

GLOBAL RENT A CAR Jaslo
GLOBAL RENT A CAR
GLOBAL RENT A CAR
7.9
/10
Ļoti Labi
8.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.7
/10
Tīrība
7.7
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.8
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 50+ klientu atsauksmēm

GLOBAL RENT A CAR is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Jaslo. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at GLOBAL RENT A CAR Jaslo is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, GLOBAL RENT A CAR is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Auto nomas ieteikumi Jaslo

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Global-Rent-A-Car Jaslo novērtēja vairāk nekā 50+ klienti ar vērtējumu 7.9/10. Lētakā automašīna no Global-Rent-A-Car Jaslo ir Fiat 500 no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 24,75 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Polija. Lētākā Kompakts automašīna no Global-Rent-A-Car Jaslo ko pārstāv Volkswagen Golf par 27,49 $ dienā.

  Express Rent A Car ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Jaslo ar vidējo vērtējumu 8.8/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Express Rent A Car ir Ford Ka no Mini auto nomas klases par 23,57 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Polija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Express Rent A Car Jaslo ir Opel Astra, par 27,35 $ dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 27,49 $ dienā no Global-Rent-A-Car, kuras vidējais vērtējums 7.9/10, balstoties uz vairāk nekā 50+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Jaslo tā ir Toyota Yaris no AVIS Car Rental. Tās cena ir tikai 21,71 $ dienā. AVIS Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.1/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

If you’re looking for a representative office of GLOBAL RENT A CAR in Jaslo, it may be a little bit confusing. There are many spots of GLOBAL RENT A CAR car rental Jaslo, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest GLOBAL RENT A CAR car rental in Jaslo in just 2 clicks.

Informācija par GLOBAL RENT A CAR in Jaslo

Cars for rent at GLOBAL RENT A CAR Jaslo

GLOBAL RENT A CAR Jaslo offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose GLOBAL RENT A CAR car rental Jaslo. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at GLOBAL RENT A CAR Jaslo. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

GLOBAL RENT A CAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Global-Rent-A-Car
Adrese: Rzeszów Train Station, Dworzec PKP, Plac Dworcowy 1, Rzeszów Train Station, 35-201
Telefons: +48 517299940
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Sagaidīšana — Automašīnu nomas uzņēmuma pārstāvis jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs līdz automašīnas saņemšanas vietai.
Vērtējums: 7.9/10, kurš ir Ļoti Labi

Another reason to choose GLOBAL RENT A CAR Jaslo is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in GLOBAL RENT A CAR rental Jaslo are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the GLOBAL RENT A CAR Jaslo office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at GLOBAL RENT A CAR Jaslo.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. GLOBAL RENT A CAR Jaslo respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

GLOBAL RENT A CAR tuvumā esošās auto nomas vietas Jaslo

How to choose a car for rent at GLOBAL RENT A CAR Jaslo

Choosing a car at GLOBAL RENT A CAR in Jaslo is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Jaslo GLOBAL RENT A CAR offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that GLOBAL RENT A CAR car rental in Jaslo offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. GLOBAL RENT A CAR rental in Jaslo has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing GLOBAL RENT A CAR car rental in Jaslo, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

GLOBAL RENT A CAR car rental Jaslo with Bocubo aggregator

If you are looking for GLOBAL RENT A CAR car rental Jaslo, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, GLOBAL RENT A CAR car rental Jaslo has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Jaslo. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at GLOBAL RENT A CAR Jaslo with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at GLOBAL RENT A CAR Jaslo?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest GLOBAL RENT A CAR office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from GLOBAL RENT A CAR and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Auto noma tuvumā Jaslo

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Jaslo. Iegūstiet zemas cenas par GLOBAL RENT A CAR automašīnas nomai