MWM Katovice Lidosta Pižovice

10
00
10
00
 Auto Noma

MWM Katovice Lidosta Pižovice

Best rental cars in Katovice Lidosta Pižovice (KTW), Polija. No hidden charges. Free cancellation

MWM Katovice Lidosta Pižovice

MWM noma Katovice Lidosta Pižovice

MWM Katovice Lidosta Pižovice
MWM
MWM
7.7
/10
Ļoti Labi
7.5
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.1
/10
Tīrība
7
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.7
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 250+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Katovice Lidosta Pižovice

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Mwm Katovice Lidosta Pižovice novērtēja vairāk nekā 250+ klienti ar vērtējumu 7.7/10. Lētakā automašīna no Mwm Katovice Lidosta Pižovice ir Volkswagen Up no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 25,52 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Polija. Lētākā Kompakts automašīna no Mwm Katovice Lidosta Pižovice ko pārstāv Hyundai i30 par 40,00 $ dienā.

  Surprice ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Katovice Lidosta Pižovice ar vidējo vērtējumu 9.2/10, balstoties uz vairāk nekā 50+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Surprice ir Hyundai Tucson no Apvidus automašīna auto nomas klases par 15,87 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Polija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Surprice Katovice Lidosta Pižovice ir Opel Astra, par 26,85 $ dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 27,69 $ dienā no Global-Rent-A-Car, kuras vidējais vērtējums 6.6/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Katovice Lidosta Pižovice tā ir Hyundai Tucson no Surprice. Tās cena ir tikai 15,87 $ dienā. Surprice ir novērtējuši vairāk nekā 50+ klienti ar vidējo vērtējumu 9.2/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par MWM in Katovice Lidosta Pižovice

MWM
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Mwm
Adrese: Rental Desk - Airport, Terminal C , Ozarowice, ul. Wolnosci 90, Katowice
Telefons: (+48) 690314281
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Sagaidīšana — Automašīnu nomas uzņēmuma pārstāvis jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs līdz automašīnas saņemšanas vietai.
Vērtējums: 7.7/10, kurš ir Ļoti Labi

MWM tuvumā esošās auto nomas vietas Katovice Lidosta Pižovice

MWM auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Katovice Lidosta Pižovice

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Katovice Lidosta Pižovice. Iegūstiet zemas cenas par MWM automašīnas nomai