SIXT Poznaņa Lidosta Lavica

10
00
10
00
 Auto Noma

SIXT Poznaņa Lidosta Lavica

Best rental cars in Poznaņa Lidosta Lavica (POZ), Polija. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Poznaņa Lidosta Lavica

SIXT noma Poznaņa Lidosta Lavica

SIXT Poznaņa Lidosta Lavica
SIXT
SIXT
7.7
/10
Ļoti Labi
7.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
7.9
/10
Apkalpošana nomas birojā
8
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.3
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 100+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Poznaņa Lidosta Lavica

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no SIXT Rent A Car Poznaņa Lidosta Lavica novērtēja vairāk nekā 100+ klienti ar vērtējumu 7.7/10. Lētakā automašīna no SIXT Rent A Car Poznaņa Lidosta Lavica ir Fiat 500 no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 32,85 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Polija. Lētākā Kompakts automašīna no SIXT Rent A Car Poznaņa Lidosta Lavica ko pārstāv Mazda 3 par 42,73 $ dienā.

  Hertz Car Hire ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Poznaņa Lidosta Lavica ar vidējo vērtējumu 9.4/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Hertz Car Hire ir Kia Picanto no Mini auto nomas klases par 26,99 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Polija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Hertz Car Hire Poznaņa Lidosta Lavica ir Ford Focus, par 32,92 $ dienā.

  Lētāko Kompakts automašīnu piedāvā Green-Motion (5.6/10 klienti novērtēja ar 1000+). Tā ir Volkswagen Golf, automašīna, kas maksā 28,68 $ dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 30,91 $ dienā no Global-Rent-A-Car, kuras vidējais vērtējums 6.4/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Poznaņa Lidosta Lavica tā ir Toyota Yaris no Enterprise. Tās cena ir tikai 14,63 $ dienā. Enterprise ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par SIXT in Poznaņa Lidosta Lavica

SIXT
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: SIXT Rent A Car
Adrese: Bukowska 285, Poznan, 60-189
Telefons: +48-61-8471468
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.7/10, kurš ir Ļoti Labi

SIXT tuvumā esošās auto nomas vietas Poznaņa Lidosta Lavica

SIXT auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Poznaņa Lidosta Lavica

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Poznaņa Lidosta Lavica. Iegūstiet zemas cenas par SIXT automašīnas nomai