Auto Noma Doha Industrial Area

22
mai
O
2024
10
0
29
mai
O
2024
10
Auto Noma Doha Industrial Area

Auto Noma Doha Industrial Area

Labākās nomas automašīnas Doha Industrial Area, Katara. Nav slēptu maksu. Bezmaksas atcelšana

AVIS Doha Industrial Area

Auto noma Doha Industrial Area, Katara

Izvēloties uzticamu un ērtu pārvietošanās veidu Doha Industrial Area, jūs esat aicināti iepazīties ar moderno Bocubo pakalpojumu! Automašīnu noma pilsētā Doha Industrial Area ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tas dod mums brīvību un neatkarību izvēlēties, kad un kur doties. Tas padara mūsu braucienus un ikdienas kustības ērtākas un elastīgākas.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat garu ceļojumu vai īsu darījumu braucienu, Bocubo piedāvā iespēju izvēlēties un iznomāt automašīnu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Aizmirstiet par sabiedriskā transporta neērtībām ar automašīnu nomu šeit: Doha Industrial Area!

Mēs esam pārliecināti, ka automašīnu noma vietā Doha Industrial Area ir neaizmirstamu ceļojumu un veiksmīgu biznesa braucienu atslēga. Iepazīstieties ar priekšrocībām, nomas nosacījumiem un mūsu ieteikumiem labākā auto izvēlei. Ja nomājat automašīnu vietā Doha Industrial Area, jūsu ceļojums sāksies ar komfortu un pārliecību.

Automašīnu noma vietā Doha Industrial Area piedāvā plašu izvēli

Doha Industrial Area ir vieta, kur jums ir pieejams plašs nomas automašīnu klāsts. Neatkarīgi no jūsu ceļojuma mērķa šeit jūs atradīsiet perfektu transporta līdzekli. Vietnē Doha Industrial Area mēs piedāvājam nomas automašīnas, kas ir piemērotas biznesa braucieniem un ģimenes ceļojumiem, romantiskām brīvdienām divām vai grupu ekskursijām.

Ja jums nepieciešama automašīna biznesa braucieniem, automašīnu nomas pakalpojumi vietā Doha Industrial Area var piedāvāt ekskluzīvus modeļus, kas izcels jūsu profesionālo stilu un statusu.

Āra aktivitāšu cienītājiem automašīnu nomas punkti Doha Industrial Area piedāvā apvidus auto, kas ir gatavi braukt dažādos reljefos un apstākļos. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas gatavojas izpētīt dabu vai plāno piedzīvojumus prom no pilsētas ceļiem.

Ja ceļojat kopā ar lielu cilvēku grupu, mēs piedāvājam nomāt mikroautobusus Doha Industrial Area, kas paredzēti lielam pasažieru skaitam un kuros var izmitināt 7 un vairāk cilvēkus. Jūsu draugi vai ģimene var ērti ceļot kopā, bez nepieciešamības īrēt vairākas automašīnas.

Automašīnu noma vietā Doha Industrial Area garantē vislabāko automašīnu izvēli jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no jūsu ceļojuma mērķa jūs atradīsiet īsto automašīnu, lai padarītu jūsu ceļojumu neaizmirstamu.

Ērts automašīnu nomas pakalpojums šeit: Doha Industrial Area

Bocubo ir ērts un uzticams automašīnu nomas pakalpojums šeit: Doha Industrial Area. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums vislabākos nosacījumus un apmierināt visas jūsu automašīnas nomas vajadzības.

Automašīnu nomas cenu salīdzinājums šeit: Doha Industrial Area. Mēs sniedzam jums iespēju salīdzināt dažādu pārdevēju cenas, lai jūs varētu izvēlēties labāko piedāvājumu. Neatkarīgi no jūsu budžeta, mums ir iespējas, kas atbilst jūsu finansiālajām vēlmēm.

Labākais automašīnu nomas process šeit: Doha Industrial Area. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums vislabākās cenas automašīnu nomas tirgū. Mums nav slēptu maksu vai neparedzētu maksu. Mēs godīgi un pārskatāmi piedāvājam jums piemērotas iespējas jūsu ceļojumam.

Bezmaksas atcelšana vai rezervācijas maiņa. Mēs saprotam, ka plāni var mainīties, tāpēc piedāvājam jums elastību, pārvaldot nomas maksu. Vietnē Bocubo jūs varat bez maksas atcelt vai mainīt savu rezervāciju saskaņā ar mūsu noteikumiem, kas padara rezervācijas procesu pēc iespējas ērtāku.

Klientu atbalsts visu diennakti. Mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt jebkurā laikā. Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība ceļojuma laikā, mēs vienmēr esam pieejami. Mēs esam gatavi sniegt jums nepieciešamo informāciju un palīdzēt atrisināt visas radušās problēmas.

Automašīnas apdrošināšana. Jūsu drošība mums ir svarīga, tāpēc mēs piedāvājam dažādas apdrošināšanas iespējas, lai jūs uz ceļiem justos pārliecināti un aizsargāti. Mēs rūpējamies par jūsu drošību un īpašumu.

Palīdzība nelaimes gadījumos. Mēs ceram, ka jums nebūs jāsaskaras ar šo situāciju. Tomēr, ja tā notiks, mēs sniegsim jums nepieciešamo palīdzību un atbalstu. Mums rūp jūsu labklājība.

Izsekojiet labākos automašīnu nomas piedāvājumus vietā Doha Industrial Area, izmantojot mūsu mobilo lietotni. Modernās tehnoloģijas ļauj ērti izsekot ienesīgajiem piedāvājumiem, izmantojot mūsu mobilo lietotni. Tas nodrošina papildu kontroles līmeni un informē par visu ceļojuma informāciju.

Bocubo cenšas padarīt automašīnu nomas procesu Doha Industrial Area pēc iespējas ērtāku un bezrūpīgāku. Mēs novērtējam katru klientu un garantējam jums augstas kvalitātes pakalpojumus, padarot jūsu ceļojumu neaizmirstamu.

Labākā, tuvumā esošās, auto nomas vietas Doha Industrial Area

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Autonoma vietas tuvākajās Doha Industrial Area

Automašīnas nomas nosacījumi šeit: Doha Industrial Area

Automašīnas nomas nosacījumi vietā Doha Industrial Area ietver vairākus svarīgus aspektus, kas jāņem vērā:

Vecuma ierobežojumi. Lai iznomātu automašīnu vietā Doha Industrial Area, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Tomēr dažās valstīs ir vecuma ierobežojumi līdz 19 vai 21 gadam. Tas ļauj arī jaunajiem autovadītājiem izmantot mūsu pakalpojumus.

Braukšanas pieredze. Dažās valstīs ir nepieciešama vismaz 2 gadu braukšanas pieredze. Tas nodrošina jūsu drošību un pārliecību uz ceļa.

Nepieciešamie dokumenti. Lai iznomātu automašīnu Doha Industrial Area, jums būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments, pase un autovadītāja apliecība. Šie dokumenti ir obligāti un nodrošina nomas likumību un drošību.

Jūsu vajadzības un drošība ir mūsu prioritāte. Mēs garantējam, ka automašīnu nomas nosacījumi vietā Doha Industrial Area būs maksimāli apmierinoši un ērti, padarot jūsu braucienu gludu un bez problēmām.

populārākie nomas punkti netālu no Doha Industrial Area

Ja vēlaties nomāt automašīnu citās populārās vietās netālu no Doha Industrial Area, mēs piedāvājam daudzas iespējas. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, Bocubo garantē jums augstu kvalitāti un zemas cenas automašīnu nomai.

Aptuveni Doha Industrial Area ir daudz populāru vietu, kur varat arī iznomāt automašīnu, lai ceļojuma laikā būtu maksimāli ērti un brīvi. Mēs aicinām jūs izpētīt dažas no šīm vietām, kas ir lieliski piemērotas automašīnu nomai:

Automašīnu noma šeit: Doha Industrial Area un tās apkārtnē. Izpētiet visu Doha Industrial Area un tās tuvākās apkārtnes skaistumu un orientierus. Automašīnu noma vietā Doha Industrial Area ļaus jums apmeklēt daudzas interesantas vietas, tostarp vēstures pieminekļus, dabas rezervātus un unikālas arhitektūras vietas.

Ar automašīnu, kas nomāta vietā Doha Industrial Area, varat ērti ceļot uz kaimiņu pilsētām un reģioniem, lai redzētu vairāk un iepazītu dažādas kultūras un tradīcijas. Mēs esam par kustību brīvību un iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas ceļojuma laikā.

Lēts Vienvirziena autonoma Doha Industrial Area

Lēts nomas auto Doha Industrial Area cenas

Mini auto noma Doha Industrial Area

Minimobīles ir iecienīta kategorija starp vienas ceļotājus vai pārus, jo tās kompaktā izmēra un ekonomiskā degvielas patēriņa dēļ. Šie mazi automobiļi ir ideāli piemēroti, lai efektīvi pārvietotos pa šaurajām pilsētas ielām. Izvēloties īrēt minimobiļi, tas izrādās visizdevīgākais variants, lai gan ir svarīgi ņemt vērā to ierobežoto bagāžas tilpumu. Piemēram, galvenie konkurenti noma mikroautomobiļu segmentā ietver Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Suzuki Swift.

Suzuki Swift noma Doha Industrial Area

vai līdzvērtīga Mini
AVIS Doha Industrial Area
Auto noma Doha Industrial Area Suzuki Swift
4 Places | 2 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 42,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Compact auto noma Doha Industrial Area

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Nissan Sunny noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga Compact
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Nissan Sunny
  5 Places | 3 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 44,00 $dienā

  Toyota Corolla noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga Compact
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Toyota Corolla
  5 Places | 3 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 54,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Standard auto noma Doha Industrial Area

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Volkswagen Passat noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga Standard
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Volkswagen Passat
  5 Places | 5 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 85,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Fullsize auto noma Doha Industrial Area

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Mercedes E Class noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga Fullsize
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Mercedes E Class
  5 Places | 5 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 846,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Minivan noma Doha Industrial Area

  Minivana klases transportlīdzekļi, ko dēvē arī par furgoniem vai minibussiem, simbolizē plašumu un daudzpusību transportēšanā. Izvēloties īrēt minivana, tiek nodrošināta pietiekama vieta pasažieriem un kravām, padarot to par ideālu izvēli ģimenes atvaļinājumiem vai grupu izbraucieniem. Šie transportlīdzekļi ir slaveni ar savu praktiskumu un ērtībām, piedāvājot elastīgus sēdekļu izkārtojumus un bagātīgas uzglabāšanas iespējas. Minivana segmenta galvenie konkurenti ir "Toyota Sienna", "Honda Odyssey", "Chrysler Pacifica", "Kia Carnival" un "Volkswagen Multivan", Toyota Hiace. Minivana īre nodrošina jums un jūsu ceļabiedriem komfortablu un patīkamu ceļojumu.

  Toyota Hiace noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga Minivan
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Toyota Hiace
  12 Places | 4 Bags
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 268,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  7 sēdvietu transportlīdzeklis noma Doha Industrial Area

  7 sēdvietu transportlīdzeklis, pazīstams arī kā 7 sēdvietu minivens vai 7, 8 sēdvietu MPV, ir paredzēts, lai ērti un komfortabli uzmestu lielas ģimenes vai grupas. Šie furgoni piedāvā pietiekamu sēdvietu līdz septiņiem vai astoņiem pasažieriem, nodrošinot, ka ikvienam ir pietiekami daudz vietas, lai ērti brauktu. Ar savu plašo interjeru un dažādajām sēdekļu konfigurācijām tie nodrošina elastību dažādām vajadzībām, vai tas būtu pasažieru vai kravas pārvadāšana. Ģimenes furgoni ir aprīkoti ar augstas drošības funkcijām, lai nodrošinātu drošu ceļojumu visiem pasažieriem, sniedzot vecākiem un aizbildņiem mieru. Šajā kategorijā populāri modeļi ietver Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Honda Odyssey. 7-8 sēdvietu furgona nomāšana garantē ērtu un patīkamu ceļojumu visiem pasažieriem un kravām.

  Honda Odyssey noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga 7 sēdvietu transportlīdzeklis
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Honda Odyssey
  7 Places | 1 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 199,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  SUV noma Doha Industrial Area

  SUV vai vienkārši pārejas auto ir daudzfunkcionāls un izturīgs transportlīdzeklis, kas izstrādāts dažādiem reljefiem un dzīvesstiliem. Bieži tiek saukts par 4x4 vai bezceļa transportlīdzekli, SUV piedāvā pilnīgu komforta, spēju un praktiskuma kombināciju. Ar augstāku zemes klīrensu un stingro konstrukciju SUV ir piemēroti grūtām teritorijām un nelabvēlīgiem laika apstākļiem, nodrošinot vadītājiem pašpārliecību gan ceļā, gan ārpus tā. Turklāt SUV ir plaši interjeri un pietiekami daudz kravas vietas, padarot tos ideālus ģimenēm un aktīvajiem dabas mīļotājiem. Daži populāri SUV piemēri ietver Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Suzuki Grand Vitara, Toyota Prado un Mitsubishi Pajero. SUV īrēšana nodrošina daudzfunkcionālu un baudāmu braukšanas pieredzi. Kopumā SUV piedāvā pilnīgu komforta, spēju un daudzfunkcionalitātes kombināciju tiem vadītājiem, kas meklē transportlīdzekli, kas var viegli tikt galā ar jebkuru situāciju.

  Suzuki Grand Vitara noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga SUV
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Suzuki Grand Vitara
  5 Places | 4 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 121,00 $dienā

  Toyota Prado noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga SUV
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Toyota Prado
  5 Places | 5 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 142,00 $dienā

  Mitsubishi Pajero noma Doha Industrial Area

  vai līdzvērtīga SUV
  AVIS Doha Industrial Area
  Auto noma Doha Industrial Area Mitsubishi Pajero
  5 Places | 4 Bags
 • Automātiskā transmisija
 • Gaisa kondicionēšana
 • no 147,00 $dienā
  Atradīsim Jūsu ideālo automašīnuLabākās cenas garantija

  Izmantojiet karti, lai izvēlētos automašīnu netālu no Doha Industrial Area

  Izmantojot mūsu ērto karti, jūs viegli atradīsiet tuvāko automašīnu nomas punktu vietā Doha Industrial Area. Vienkārši ievadiet savu atrašanās vietu, un jūs saņemsit tuvumā esošo automašīnu sarakstu. Tas ir ērti un ātri, un jūs vienmēr zināt, kur varat iznomāt automašīnu.

  Doha Industrial Area Car Rental Suppliers

  EUROPCAR
  EUROPCAR Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Lidostas maksa Trešo personu atbildība Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Bezmaksas atcelšana
  no 35,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  3 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  EUROPCAR Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: BUILDING N129 D RING ROAD STREET N250 ZONE 45, DOHA, 24166
  Telefons: 97444660677
  Darba laika nav pieejams
  EUROPCAR Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: HAMAD INTERNATIONAL AIRPORT, DOHA
  Telefons: 97440108888
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  EUROPCAR Doha The Pearl10.62 km/6.6 mi
  Adrese: HAMAD INTERNATIONAL AIRPORT, DOHA
  Telefons: 97440108888
  Darba laika nav pieejams
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Papildu vadītājs. Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Bezmaksas atcelšana
  no 51,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  3 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  AVIS Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: Al Nasr Holding Co Bldg. No 84 St 820, Zone 40, New Salata Po Box 2515, Doha, 2515, 0
  Telefons: 97444667744
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Doha Industrial Area
  Adrese: Al Nasr Holding Co Bldg. No 84 St 820, Zone 40, New Salata Po Box 2515, Doha, 2515, 0
  Telefons: 97444667744
  Darba laika nav pieejams
  AVIS Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: Airport Arrivals Terminal Arrivals Terminal, Doha, 2515, 0
  Telefons: 97440108887
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  HERTZ
  HERTZ Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Lidostas maksa Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 45,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  3 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  HERTZ Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: Main Office, Alman Tower, Airport Road, PO Box 24634
  Telefons: +974 4448 9082 / +974 4448 9117
  Darba laika nav pieejams
  HERTZ Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: Hamad International Airport, Doha, PO BOX 24844
  Telefons: 974-55814918
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  HERTZ Doha The Pearl10.62 km/6.6 mi
  Adrese: Hamad International Airport, Doha, PO BOX 24844
  Telefons: 974-55814918
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO
  ALAMO Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Īpašais piedāvājums!: Iepriekšējā reģistrācija ir pieejama
  Palīdzība bojājumu gadījumā Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 54,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  2 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  ALAMO Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: RENTAL LOUNGE VERTICAL CIRCLE, GROUND FLOOR, DOHA, 00000
  Telefons: 50400624
  Darba laika nav pieejams
  ALAMO Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: RENTAL LOUNGE VERTICAL CIRCLE, GROUND FLOOR, DOHA, 00000
  Telefons: 50400624
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 33,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  2 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  ENTERPRISE Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: AL SAAD SIGNAL NEXT TO Q TEL, AL SAAD MAIN STREET, DOHA, 00000
  Telefons: 97444740678
  Darba laika nav pieejams
  ENTERPRISE Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: RENTAL LOUNGE VERTICAL CIRCLE, GROUND FLOOR, DOHA, 00000
  Telefons: 97450400624
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  GOLDCAR
  GOLDCAR Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Ierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Papildu attālums Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 26,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  2 atrašanās vietas:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  GOLDCAR Doha Pilsētas Centrs0.9 km/0.56 mi
  Adrese: Building N°129, Zone 45, Street 250, D Ring Road, Postcode: 7G3R+GC, Doha
  Telefons: +974 4466 0677
  Darba laika nav pieejams
  GOLDCAR Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: Airport Road, Postcode: 7J58+J4, Doha
  Telefons: +974 5584 9587
  Darba laika nav pieejams
  ACE
  ACE Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Sagaidīšana
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 76,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  1 atrašanās vieta:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  ACE Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: Salwa Road, Al Waab Complex, Building C2, Doha, Qatar, 00000
  • Pirmdiena
   09:00-17:59
  • Otrdiena
   09:00-17:59
  • Trešdiena
   09:00-17:59
  • Ceturtdiena
   09:00-17:59
  • Sestdiena
   09:00-17:59
  • Svētdiena
   09:00-17:59
  SURPRICE
  SURPRICE Doha Industrial Area

  8.4

  Lieliski
  Balstīts uz 5+ klientu atsauksmēm

  Kopējā vērtība par maksu

  8.5

  Tīrība

  8.7

  Apkalpošana nomas birojā

  8.2

  Nomas auto saņemšanas process

  8.3

  Nomas auto nodošanas process

  8.7
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Sagaidīšana
  Degvielas režīms: Pilna degvielas tvertne – saņemot un atdodot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība GPS Jauns vadītājs Bezmaksas atcelšana
  Vidējais gaidīšanas laiks
  no 40,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  1 atrašanās vieta:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  SURPRICE Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: Office #103 Regus Business Center D ring Road Doha, State of Qatar, 32522
  Telefons: 0097455523273 , 0097450298949
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59
  NATIONAL
  NATIONAL Doha Industrial Area
  Kartes pieņem automašīnas saņemšanas vietā: Tikai kredītkarte
  Paņemšanas veids: Nav precizēts
  Degvielas režīms: Tukša tvertne saņemot un nododot
  Nobraukums:Neierobežots nobraukums
  Palīdzība bojājumu gadījumā Lidostas maksa Sadursmes bojājumu atlīdzības atteikums (CDW) Nolaupīšanas atbrīvojums (TW) Trešo personu atbildība Bezmaksas atcelšana
  no 28,00 $dienā
  Auto noma tuvumā Doha Industrial Area
  1 atrašanās vieta:rādīt adresi
  :kompānikas tuvumā esošās auto nomas vietas Doha Industrial Area
  NATIONAL Hamad International Airport9.47 km/5.88 mi
  Adrese: RENTAL LOUNGE VERTICAL CIRCLE, GROUND FLOOR, DOHA, 00000
  Telefons: 50400624
  • Pirmdiena
   00:00-23:59
  • Otrdiena
   00:00-23:59
  • Trešdiena
   00:00-23:59
  • Ceturtdiena
   00:00-23:59
  • Piektdiena
   00:00-23:59
  • Sestdiena
   00:00-23:59
  • Svētdiena
   00:00-23:59

  Netālu esošo biroju karte Doha Industrial Area autonoma

  Izvēlieties pareizo automašīnu vietā Doha Industrial Area

  Šī detalizētā rokasgrāmata palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli Doha Industrial Area:

  Mūsu ieteikumi nomas automašīnas izvēlei šeit: Doha Industrial Area

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Doha Industrial Area biznesa braucieniem
  1. Audi A6 ir izcils sedans, kas apvieno stilu, komfortu un augstu veiktspēju. Tas piedāvā greznu iekšējo telpu, progresīvas tehnoloģijas un vienmērīgu gaitu. Šī automašīna ir piemērota jūsu biznesa braucieniem.
  2. BMW 5. sērija ir vēl viena lieliska izvēle biznesa braucieniem. Tas apvieno sportisku dizainu, izcilu dinamiku un vismodernākās funkcijas. Automašīnas interjers ir ērts un praktisks, un darbība ir vienkārša un intuitīva.
  3. Lexus ES. Ja meklējat komfortu un uzticamību, Lexus ES ir lieliska izvēle. Šī automašīna piedāvā izcilu komforta un klusuma līmeni salonā. Lexus ES ir paredzēts tiem, kas novērtē greznību un kvalitāti.

  Visas nomas automašīnas, kas tiek piedāvātas vietā Doha Industrial Area, nodrošinās jums komfortu un profesionālu stilu jūsu biznesa braucienos.

  3 TOPĀKĀS SUV nomas automašīnās šeit: Doha Industrial Area
  1. Toyota Land Cruiser ir īsts uzticamības un jaudas simbols SUV pasaulē. Tam ir izcilas bezceļa īpašības un tas var tikt galā ar dažādiem ceļa reljefiem. Turklāt tas piedāvā ērtu interjeru, padarot jūsu ceļojumu pēc iespējas patīkamāku.
  2. Land Rover Discovery ir SUV, kas apvieno eleganci ar bezceļa spēju. Tā modernais dizains un ērtais interjers padara to par lielisku izvēli tiem, kas vēlas ērti un stilīgi izpētīt dabu.
  3. Jeep Grand Cherokee ir SUV, kas pazīstams ar izcilu sniegumu bezceļa apstākļos un sportisko raksturu. Tas nodrošina ērtu braukšanu dažādos apvidos. Mūsdienu tehnoloģijas un stilīgs dizains padara to par pievilcīgu izvēli aktīviem piedzīvojumiem.

  Šie apvidus auto ir dažādu zīmolu automobiļi, un tie visi garantē uzticamību un bezceļa spēju dažādos ceļa apstākļos.

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Doha Industrial Area ģimenes ceļojumiem
  1. Honda CR-V ir ideāla izvēle ģimenes ceļojumiem. Tas ir kompakts krosovers ar plašu interjeru un ērtiem sēdekļiem, kas padara to lieliski piemērotu gariem braucieniem ar bērniem.
  2. Volkswagen Tiguan ir krosovers, kas piedāvā komforta, telpas un stila kombināciju. Tā modernais dizains ar uzsvaru uz drošību un tehnoloģiskajām funkcijām padara to piemērotu ģimenes ceļojumiem. Plašs bagāžnieks un ērts sēdekļa izvietojums palielina komfortu ceļojuma laikā.
  3. Ford Explorer ir pilna izmēra ģimenes SUV. Ar trešo sēdekļu rindu un plašu iekšējo telpu tas nodrošina komfortu visiem pasažieriem. Tas ir ļoti manevrējams, kas atvieglo novietošanu stāvvietā un navigāciju pilsētas apstākļos.

  Neatkarīgi no jūsu ģimenes pasažieru skaita Bocubo serviss piedāvās piemērotu automašīnu, lai padarītu jūsu ceļojumu patīkamu un ērtu.

  3 populārākās nomas automašīnas Doha Industrial Area ceļojumiem diviem
  1. Mazda MX-5 A ir sportisks rodsters, kas paredzēts īstiem kopīgu ceļojumu entuziastiem. Šis auto piedāvā dinamisku darbību un priecīgu braukšanu.
  2. MINI Cooper ir kompakta automašīna, kas apvieno stilu un izcilu manevrēšanas spēju. Tas ir ideāli piemērots braucieniem pilsētā, un tā spilgtais dizains padara to pievilcīgu jauniem pāriem.
  3. Porsche 911 ir sporta kupeja, kas simbolizē eleganci un spēku. Šī automašīna sniedz neticamas iespējas ātrgaitas braucieniem pa gleznainiem maršrutiem. Novatoriskas tehnoloģijas un izcila veiktspēja padara to par lielisku izvēli romantiskām brīvdienām.

  Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, šīs automašīnas piešķirs jūsu ceļojumiem romantiku un stilu.

  3 populārākās nomas automašīnas šeit: Doha Industrial Area grupām, kurās ir 7 vai vairāk cilvēku
  1. Ford Expedition ir pilna izmēra SUV ar trešo sēdekļu rindu, kas piedāvā ērtu vietu lielām grupām. Ar jaudīgu dzinēju un plašo salonu tas nodrošina labu bezceļa spēju un var uzņemt līdz astoņiem pasažieriem.
  2. Chevrolet Suburban ir vēl viens plašs SUV, kas piemērots 7 vai vairāk cilvēku grupām. Tas nodrošina daudz vietas pasažieriem un bagāžai. Uzticamība un komforts padara to par lielisku izvēli ģimenei un draugiem, atrodoties ceļā.
  3. Mercedes-Benz Sprinter ir daudzpusīgs komerctransports, ko var pārveidot par ērtu vieglo automašīnu. Ar plašu interjeru un daudzām komforta iespējām tas ir lieliski piemērots grupu ceļojumiem.

  Neatkarīgi no tā, vai ceļojat kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, šīs automašīnas piedāvā komfortu un plašumu, lai padarītu jūsu ceļojumu patīkamu un bezrūpīgu.

  Automašīnu noma vietā Doha Industrial Area ir vienkārša!

  Automašīnu noma vietā Doha Industrial Area nozīmē maksimālu brīvību un ērtības jūsu ceļojuma laikā. Ar Bocubo tas kļūst ļoti vienkārši! Mēs saprotam, cik svarīgi ir piekļūt uzticamam un ērtam transportam, kad atrodaties nepazīstamā vietā.

  Nepalaidiet garām iespēju ietaupīt naudu un baudīt pārvietošanās brīvību ar Bocubo. Izmēģiniet to tūlīt un pārliecinieties paši! Ceļojiet kopā ar mums, izvēlieties automašīnu nomu ar Bocubo!

  Citi populāri meklēšanas rezultāti Doha Industrial Area

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Kāda ir minimālā automašīnas nomas maksa Doha Industrial Area nedēļas nogalei?

  Automašīnas nomas maksa Doha Industrial Area ir atkarīga no nomas ilguma:
  • Diennaktī: 207,00 $;
  • Nedēļā: 1 449,00 $;
  • Mēnesī: 6 212,00 $;
  Cenas var atšķirties atkarībā no automašīnas modeļa, nomas uzņēmuma un papildu pakalpojumiem.

  Kāda ir vispopulārākā automašīnu kategorija mēnesī Doha Industrial Area?

  Vispopulārākā automašīnu kategorija Doha Industrial Area mēnesī atšķiras atkarībā no individuālām preferencesm un vajadzībām. Tomēr, balstoties uz mūsu datiem, šeit ir vidējās dienas nomas cenas dažādām automašīnu kategorijām:
  • Apvidus automašīna: 184,00 $ dienā;
  Šīs cenas var ietekmēt katras kategorijas popularitāti, bet galīgais izvēle bieži vien ir atkarīga no faktoriem, piemēram, komforta, stila un konkrētajiem ceļojuma prasībām.

  Kura ir augstāk novērtētā automašīnu nomas aģentūra Doha Industrial Area?

  Balstoties uz mūsu datiem, augstāk novērtētās automašīnu nomas aģentūras Doha Industrial Area ir:
  • AVIS: vidējā cena 207,00 $ dienā;

  Kāda ir lētākā automašīnas noma aģentūra Doha Industrial Area?

  Pēdējo 6 mēnešu laikā mūsu mājaslapā zemākās cenas par automašīnām tika piedāvātas 1 nomas uzņēmumiem. Parasti zemākās cenas par automašīnām var atrast šādu nomas aģentūru starpā:
  • AVIS: vidējā cena dienā 207,00 $;

  Kur es varu atrast nomas automašīnas tuvumā Doha Industrial Area?

  Papildus mūsu 24/7 pakalpojumiem Doha Industrial Area, jūs arī varat saņemt savu nomas automašīnu, kur vēlaties, jūsu viesnīcā vai jebkur citur, kur vēlaties. Pilns izvietojumu saraksts atrodams kartē. Turklāt, mēs piedāvājam plašu nomas paņemšanas punktu izvēli dažādās Doha Industrial Area teritorijās, nodrošinot ērtības un pieejamību mūsu klientiem.

  Kur es varu saņemt automašīnu Doha Industrial Area?

  Automašīnu nomas biroji ir ērti izvietoti vietā. Pilns izvietojumu saraksts atrodams kartē.

  Vai es varu paņemt automašīnu Doha Industrial Area un atgriezt to citā vietā?

  Parasti ir iespējams atgriezt nomāto automašīnu citā vietā, bet tas ir atkarīgs no katras uzņēmuma politikas un var radīt papildu maksu. No kāda vecuma var iznomāt auto Doha Industrial Area?Daudzas automašīnu nomas kompānijas Doha Industrial Area uzliek stingrus vecuma ierobežojumus automašīnu nomai. Turklāt, tie var piemērot papildu maksas jaunajiem vadītājiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Kamēr būt 19 gadus vecam varētu būt pieņemams, ir svarīgi zināt visus vecuma prasības, it īpaši, ja jums ir mazāk par 21 gadu veci. Tā kā pat būt 25 gadus vecam var ietekmēt automašīnu nomas cenu. Piemēram, dažas lielās nomas zīmes varētu būt specifiskas politikas attiecībā uz vecumam saistītām papildu maksām.

  Vai es varu izmantot debeta vai kredīta karti, nomājot automašīnu Doha Industrial Area?

  Parasti automašīnu nomas aģentūras Doha Industrial Area pieņem kredītkartes, tostarp Visa, Mastercard, American Express un Diners Club International. Debeto, priekšapmaksas un elektronisko automašīnu nomas uzņēmums pēc savas izvēles.

  Kura degvielas politika ir pieejamāka Doha Industrial Area?

  Nomājot automašīnu Doha Industrial Area, ir vairākas degvielas politikas iespējas:
  • "Pilns-pilnam". Šī ir izdevīgākā un pārredzamākā politika. Jūs saņemat automašīnu ar pilnu degvielas rezervuāru un jāatdod ar to pašu degvielas līmeni. Šajā gadījumā jums būs jāatrod degvielas uzpildes stacija tuvumā automašīnas atgriešanas vietai, jo ja rezervuārs netiek aizpildīts atpakaļ, tiek piemērots papildu degvielas maksa, iespējams, un papildu servisa maksa.
  • "Tas pats, kas sākumā". Šī ir retāka politika. Šajā gadījumā jūs saņemat automašīnu ar daļēji pildītu rezervuāru un atdodat to ar tādu pašu līmeni.
  

  Kādas papildu iespējas ir pieejamas, nomājot automašīnu Doha Industrial Area?

  Nomājot automašīnu Doha Industrial Area, jūs varat izmantot vairākus ērtus papildu pakalpojumus, lai pielāgotu savu ceļojumu savām vajadzībām. Tie ietver:
  • Papildu vadītājs. Tas nozīmē iespēju pievienot citu personu kā automašīnas vadītāju papildus pamatīgajam nomniekam. Tas ir noderīgi situācijās, kad automašīnu vadīs vairāk nekā viens cilvēks nomas periodā. Papildu vadītāja pievienošana parasti rada papildu maksu, un papildu vadītājam jāatbilst tiem pašiem prasībām kā pamatīgajam nomniekam, piemēram, vecuma ierobežojumiem un derīga vadītāja apliecības turēšanai, lai dalītos vadīšanas atbildība.
  • GPS navigācijas sistēmas, lai palīdzētu jums viegli orientēties nezināmajās ceļu tīkla daļās.
  • Bērnu auto krēsli drošībai un komfortam jūsu mazulīšiem.
  • Paaugstinātāji, lai nodrošinātu pareizu sēdošo vietu vecākiem bērniem.
  • Mazuļa auto krēsli jaunākajiem pasažieriem, īpaši izstrādāti, lai nodrošinātu optimālu drošību un komfortu ceļojuma laikā.
  Ja nevaru atrast atbildi uz savu jautājumu par auto nomu?Vairāk informācijas par automašīnu nomu Doha Industrial Area jūs varat atrast sadaļā "Noteikumi un nosacījumi" automašīnu nomas meklēšanas lapā.

  Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Taupiet laiku, taupiet naudu!
  Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Doha Industrial Area. Iegūstiet zemas cenas par AVIS automašīnas nomai