INTERRENT Trbovlje

10
00
10
00
 Auto Noma

INTERRENT Trbovlje

Best rental cars in Trbovlje, Slovēnija. No hidden charges. Free cancellation

INTERRENT Trbovlje

INTERRENT noma Trbovlje

INTERRENT Trbovlje
INTERRENT
INTERRENT
8.4
/10
Lieliski
8.6
/10
Kopējā vērtība par maksu
9.4
/10
Tīrība
8
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
8
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 50+ klientu atsauksmēm

INTERRENT is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Trbovlje. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at INTERRENT Trbovlje is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, INTERRENT is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Auto nomas ieteikumi Trbovlje

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no InterRent Trbovlje novērtēja vairāk nekā 100+ klienti ar vērtējumu 8.1/10. Lētakā automašīna no InterRent Trbovlje ir Renault Twingo no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 14,18 € dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Slovēnija. Lētākā Kompakts automašīna no InterRent Trbovlje ko pārstāv Volkswagen Golf par 18,06 € dienā.

  AVIS Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Trbovlje ar vidējo vērtējumu 8.6/10, balstoties uz vairāk nekā 50+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no AVIS Car Rental ir Volkswagen Up no Mini auto nomas klases par 15,29 € dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Slovēnija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no AVIS Car Rental Trbovlje ir Opel Astra, par 20,24 € dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 29,59 € dienā no Avant-Car, kuras vidējais vērtējums 8.3/10, balstoties uz vairāk nekā 250+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Trbovlje tā ir Renault Twingo no InterRent. Tās cena ir tikai 14,18 € dienā. InterRent ir novērtējuši vairāk nekā 100+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.1/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

If you’re looking for a representative office of INTERRENT in Trbovlje, it may be a little bit confusing. There are many spots of INTERRENT car rental Trbovlje, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest INTERRENT car rental in Trbovlje in just 2 clicks.

Informācija par INTERRENT in Trbovlje

Cars for rent at INTERRENT Trbovlje

INTERRENT Trbovlje offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose INTERRENT car rental Trbovlje. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at INTERRENT Trbovlje. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

INTERRENT
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: InterRent
Adrese: Miklošiceva cesta 9, 1000, Ljublana, Slovenia
Telefons: 00386 30 611 179
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.
Vērtējums: 8.4/10, kurš ir Lieliski

Another reason to choose INTERRENT Trbovlje is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in INTERRENT rental Trbovlje are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the INTERRENT Trbovlje office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at INTERRENT Trbovlje.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. INTERRENT Trbovlje respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

INTERRENT tuvumā esošās auto nomas vietas Trbovlje

How to choose a car for rent at INTERRENT Trbovlje

Choosing a car at INTERRENT in Trbovlje is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Trbovlje INTERRENT offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that INTERRENT car rental in Trbovlje offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. INTERRENT rental in Trbovlje has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing INTERRENT car rental in Trbovlje, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

INTERRENT noma apkārtējās lidostās

INTERRENT auto noma tuvākajās pilsētās

INTERRENT car rental Trbovlje with Bocubo aggregator

If you are looking for INTERRENT car rental Trbovlje, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, INTERRENT car rental Trbovlje has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Trbovlje. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at INTERRENT Trbovlje with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at INTERRENT Trbovlje?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest INTERRENT office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from INTERRENT and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Auto noma tuvumā Trbovlje

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Trbovlje. Iegūstiet zemas cenas par INTERRENT automašīnas nomai