KEDDY BY EUROPCAR Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

10
00
10
00
 Auto Noma

KEDDY BY EUROPCAR Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

Best rental cars in Lapalma Lidosta Kanāriju Salas (SPC), Spānija. No hidden charges. Free cancellation

KEDDY BY EUROPCAR Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

KEDDY BY EUROPCAR noma Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

KEDDY BY EUROPCAR Lapalma Lidosta Kanāriju Salas
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
7.5
/10
Ļoti Labi
6.8
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
7.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 2000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Keddy-By-Europcar Lapalma Lidosta Kanāriju Salas novērtēja vairāk nekā 2000+ klienti ar vērtējumu 7.5/10. Lētakā automašīna no Keddy-By-Europcar Lapalma Lidosta Kanāriju Salas ir Nissan Micra no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai 31,15 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Spānija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Keddy-By-Europcar Lapalma Lidosta Kanāriju Salas ko pārstāv Nissan Micra par 31,15 $ dienā.

  Top-Car-Autoreisen ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Lapalma Lidosta Kanāriju Salas ar vidējo vērtējumu 9.2/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Top-Car-Autoreisen ir Volkswagen Up no Mini auto nomas klases par 48,88 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Spānija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Top-Car-Autoreisen Lapalma Lidosta Kanāriju Salas ir Volkswagen Polo, par 51,88 $ dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā Budget Car Rental (7.4/10 klienti novērtēja ar 5000+). Tā ir Volkswagen Polo, automašīna, kas maksā 21,98 $ dienā.

  Lētākā auto noma ir Lapalma Lidosta Kanāriju Salas tā ir Citroen C4 no Budget Car Rental. Tās cena ir tikai 15,10 $ dienā. Budget Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 5000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par KEDDY BY EUROPCAR in Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

KEDDY BY EUROPCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Keddy-By-Europcar
Adrese: APTO. LA PALMA. C. LA BAJITA LP-5 GPS 28.621620, -17.752370, VILLA DE MAZO, 38738
Telefons: 34922426192
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Bezmaksas autobuss — Automašīnu nomas uzņēmums nodrošina bezmaksas autobusu līdz tuvākajai automašīnas saņemšanas vietai netālu no galvenā termināļa.
Vērtējums: 7.5/10, kurš ir Ļoti Labi

Auto noma tuvumā Lapalma Lidosta Kanāriju Salas

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Lapalma Lidosta Kanāriju Salas. Iegūstiet zemas cenas par KEDDY BY EUROPCAR automašīnas nomai