KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida

10
00
10
00
 Auto Noma

KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida

Best rental cars in Valjadolida, Spānija. No hidden charges. Free cancellation

KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida

KEDDY BY EUROPCAR noma Valjadolida

KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
6.9
/10
Labi
6.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
7.3
/10
Tīrība
7.1
/10
Apkalpošana nomas birojā
6.5
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.3
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 2000+ klientu atsauksmēm

KEDDY BY EUROPCAR is a well-known and popular company that operates in many countries and cities, including Valjadolida. If you've ever thought about renting a car while traveling, you've probably heard of this company.Car rental at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida is a great opportunity to rent a car of any type at affordable prices. Plus, KEDDY BY EUROPCAR is notable for its excellent reliability, it has only modern cars that regularly undergo technical inspection.

Auto nomas ieteikumi Valjadolida

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Keddy-By-Europcar Valjadolida novērtēja vairāk nekā 2000+ klienti ar vērtējumu 6.9/10. Lētakā automašīna no Keddy-By-Europcar Valjadolida ir Volkswagen Touran no Mikroautobusu nomas auto klases. Tās cena ir tikai 40,82 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Spānija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Keddy-By-Europcar Valjadolida ko pārstāv Volkswagen Polo par 60,07 $ dienā.

  Ok-Rent-A-Car ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Valjadolida ar vidējo vērtējumu 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 10000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Ok-Rent-A-Car ir Opel Corsa no Ekonomikas auto nomas klases par 27,36 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Spānija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Ok-Rent-A-Car Valjadolida ir Opel Corsa, par 27,36 $ dienā.

  Lētākā auto noma ir Valjadolida tā ir Fiat 500 no AVIS Car Rental. Tās cena ir tikai 23,43 $ dienā. AVIS Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 5000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.6/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

If you’re looking for a representative office of KEDDY BY EUROPCAR in Valjadolida, it may be a little bit confusing. There are many spots of KEDDY BY EUROPCAR car rental Valjadolida, and not all of them are situated in the city center. If you choose the wrong office, you will have to go through the whole city to reach your destination. In this case, Bocubo will help. We do our best so that you can find the nearest KEDDY BY EUROPCAR car rental in Valjadolida in just 2 clicks.

Informācija par KEDDY BY EUROPCAR in Valjadolida

Cars for rent at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida

KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida offers a huge selection of cars. It is one of the many reasons why many people choose KEDDY BY EUROPCAR car rental Valjadolida. The company's car fleet includes sedans and hatchbacks, wagons, jeeps, convertibles, and executive cars of various popular brands:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai, etc.

These and many more cars can be rented at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida. All of them have no significant damage and are constantly being maintained.

KEDDY BY EUROPCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Keddy-By-Europcar
Adrese: VILLANUEBLA AEROPUERTO, VALLADOLID, 47620
Telefons: 34 0 983560091
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Bezmaksas autobuss — Automašīnu nomas uzņēmums nodrošina bezmaksas autobusu līdz tuvākajai automašīnas saņemšanas vietai netālu no galvenā termināļa.
Vērtējums: 6.9/10, kurš ir Labi

Another reason to choose KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida is the reliability of this company. It has been working for many years and has received extremely positive feedback. All processes in KEDDY BY EUROPCAR rental Valjadolida are streamlined, so there are no difficult situations. From the very moment of booking a car to receiving the keys, all stages are simple and straightforward. The selected car will always be waiting for you at the KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida office. Here you will definitely not come across a situation that the car has not yet arrived at the point or you are offered the wrong car. Everything runs like clockwork at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida.

If a car has any minor scratches, they are recorded in the contract. Therefore, you can rest assured that when you return your car, you will not be billed for scratches that you have nothing to do with. KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida respects its customers and strives to make their journey as comfortable and relaxing as possible.

KEDDY BY EUROPCAR tuvumā esošās auto nomas vietas Valjadolida

How to choose a car for rent at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida

Choosing a car at KEDDY BY EUROPCAR in Valjadolida is super easy. To make the right choice, understand first why you need to rent a car. For example, if you’re looking for a cheap and comfortable option to get from the airport to the city center or to ride around the city with little luggage, a hatchback or a sedan will be suitable for you. Car rental in Valjadolida KEDDY BY EUROPCAR offers the cheapest options in this class. Plus, you will save a lot on fuel.

If your trip includes off-road driving, an SUV is a nice choice. It should be noted that KEDDY BY EUROPCAR car rental in Valjadolida offers several vehicles of this class. If you are interested in extreme adventures and intend to ride to the forests, steppes, prairies, an off-road car will be a great option. KEDDY BY EUROPCAR rental in Valjadolida has many cars for rent at fair prices. If you need not only good cross-country ability but also a large trunk, choose a wagon.

To travel with many passengers or a large amount of cargo, rent a VAN. Choosing KEDDY BY EUROPCAR car rental in Valjadolida, you have the opportunity to rent a roomy car that will suit all of your needs.

KEDDY BY EUROPCAR noma apkārtējās lidostās

KEDDY BY EUROPCAR auto noma tuvākajās pilsētās

KEDDY BY EUROPCAR car rental Valjadolida with Bocubo aggregator

If you are looking for KEDDY BY EUROPCAR car rental Valjadolida, we can help you find the cheapest and the most reliable option and the nearest office. Our service was created to help you quickly find the best cars for short-time rent. With Bocubo, you can rent a car in just a couple of clicks. Thanks to Bocubo, KEDDY BY EUROPCAR car rental Valjadolida has become even faster and more convenient.

To use the Bocubo aggregator, just indicate your location and for how many days you want to rent a vehicle. In addition, you can choose the “Return to a different location” option.

In a couple of seconds, you will see all offers for car rental in Valjadolida. Our service will show you the nearest rental offices and the cheapest options offered by different companies. You don't have to waste time visiting different car rental offices and talking to managers to learn about all conditions and prices. We have already done everything for you. Renting a car at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida with Bocubo is a great option to book and rent a car in a matter of minutes.

Why use Bocubo to rent a car at KEDDY BY EUROPCAR Valjadolida?

Bocubo brings together the best offers from the most reliable car rental companies. With our aggregator, you will quickly find the nearest KEDDY BY EUROPCAR office and book a car for pick-up on a scheduled day. You can also compare offers from KEDDY BY EUROPCAR and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

We show you the offices closest to you. Therefore, you no longer have to ride all over the city in search of a rental office. Select the desired point and car, book it, and pay. After that, just come to the office of the rental company on the required date, and in a few minutes, you will receive the keys. No queues and long filling out forms! With Bocubo, you can rent your perfect car in minutes!

Auto noma tuvumā Valjadolida

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Valjadolida. Iegūstiet zemas cenas par KEDDY BY EUROPCAR automašīnas nomai