PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

4
okt
O
2023
10
00
11
okt
O
2023
10
00
 Auto Noma

PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

Best rental cars in Londona Lidosta Hītrova (LHR), Apvienotā Karaliste. No hidden charges. Free cancellation

PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

PRACTICAL CAR AND VAN noma PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

Auto nomas ieteikumi Londona Lidosta Hītrova

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Practical-Car-And-Van Londona Lidosta Hītrova novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Practical-Car-And-Van Londona Lidosta Hītrova ir Opel Combo Van no Mikroautobusu nomas auto klases. Tās cena ir tikai 43,40 $ dienā.

  Arnold-Clark-Car-Van ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Londona Lidosta Hītrova ar vidējo vērtējumu 9.2/10, balstoties uz vairāk nekā 500+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Arnold-Clark-Car-Van ir Opel Corsa no Ekonomikas auto nomas klases par 48,52 $ dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Londona Lidosta Hītrova ir Kompakts Opel Astra automašīna ar Arnold-Clark-Car-Van cenu sākot no 51,46 $ par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Apvienotā Karaliste auto nomas grupu, kas ir Vidējā, lētākā automašīna no Arnold-Clark-Car-Van Londona Lidosta Hītrova ir Peugeot 3008, par 69,06 $ dienā.

  Lētākā Kompakts automašīna Londona Lidosta Hītrova ko piedāvā Easirent Low Cost Car Rental (5.1/10 klienti novērtēja ar 10000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Fiat 500L, kas maksā 16,64 $ dienā.

  Lētāko Vidējā automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Easirent Low Cost Car Rental. Tā ir Opel Insignia Estate, automašīna, kas maksā 47,53 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Apvienotā Karaliste, tās nosaukums ir Hertz Car Hire (ar vidējo vērtējumu 8.2/10 ko novērtējuši 2000+ klienti). Lētākā Kompakts automašīna Londona Lidosta Hītrova ir Ford Focus, ar cenām sākot no 24,06 $ dienā.

  Kopā ar Vidējā, populārākais modelis ir Skoda Octavia. Tā cena sākas no 34,51 $ dienā no Hertz Car Hire, kuras vidējais vērtējums 8.2/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Londona Lidosta Hītrova tā ir Hyundai i10 no Green-Motion. Tās cena ir tikai 6,66 $ dienā. Green-Motion ir novērtējuši vairāk nekā 5000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Populāras automašīnu grupas

Cheapest cars in Londona Lidosta Hītrova

Cheapest cars
Opel Combo Van Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Opel Combo Van
2 Places | 0 Bags
Air Conditioning
Airport fee
43,40 $ /day
Ford Transit SWB Van Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Ford Transit SWB Van
3 Places | 0 Bags
Air Conditioning
Airport fee
56,21 $ /day
Ford Transit LWB High Roof Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Ford Transit LWB High Roof
3 Places | 0 Bags
Airport fee
62,62 $ /day

Cargo van rental at Londona Lidosta Hītrova

Cargo van
Opel Combo Van Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Opel Combo Van
2 Places | 0 Bags
Air Conditioning
Airport fee
43,40 $ /day
Ford Transit SWB Van Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Ford Transit SWB Van
3 Places | 0 Bags
Air Conditioning
Airport fee
56,21 $ /day
Ford Transit LWB High Roof Cargo van
practical-car-and-van
Car rental Londona Lidosta Hītrova Ford Transit LWB High Roof
3 Places | 0 Bags
Airport fee
62,62 $ /day

Informācija par PRACTICAL CAR AND VAN in PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

PRACTICAL CAR AND VAN
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Practical-Car-And-Van
Adrese: Practical Car & Van Rental, 109, HOUNSLOW, UB3 5EY , Middlesex
Telefons: 0044 208 759 6974
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Sagaidīšana — Automašīnu nomas uzņēmuma pārstāvis jūs sagaidīs lidostā un aizvedīs līdz automašīnas saņemšanas vietai.

PRACTICAL CAR AND VAN tuvumā esošās auto nomas vietas PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

PRACTICAL CAR AND VAN noma apkārtējās lidostās

PRACTICAL CAR AND VAN auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem PRACTICAL CAR AND VAN Londona Lidosta Hītrova. Iegūstiet zemas cenas par PRACTICAL CAR AND VAN automašīnas nomai