SIXT Innsbrukas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

SIXT Innsbrukas

Best rental cars in Innsbrukas, Austrija. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Innsbrukas

SIXT automobilių nuoma Innsbrukas

Innsbrukas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Innsbrukas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Innsbrukas yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 37,63 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Austrija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš SIXT Rent A Car Innsbrukas pristatomas Opel Astra66,46 € dienai.

  Global-Rent-A-Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Innsbrukas, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 26,74 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Global-Rent-A-Car Innsbrukas yra Opel Astra39,03 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Fiat Tipo. Jo kaina prasideda nuo 54,57 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.1/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Innsbrukas yra Fiat 500Thrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 23,63 € dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SIXT Innsbrukas

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Fürstenweg 180, Innsbruck, 6026
Telefonas: +43-1505264004
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

SIXT automobilių nuomos kainos Innsbruck

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
MegaDrive
MegaDrive
nuo 32 € nuo 41 € nuo 111 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 38 € nuo 83 € nuo 75 € nuo 46 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 34 € nuo 43 € nuo 83 € nuo 86 € nuo 148 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 45 € nuo 110 € nuo 101 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 54 € nuo 54 € nuo 103 € nuo 121 €

SIXT automobilių nuomos vietos netoli Innsbrukas

SIXT auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Innsbrukas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Innsbrukas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT