Džipas Auto nuoma Vienna Oro Uostas
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Vienna Oro Uostas

Džipas Auto nuoma Vienna Oro Uostas

Best rental cars in Vienna Oro Uostas (VIE), Austrija. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Vienna Oro Uostas

SIXT Vienna Oro Uostas
SIXT
SIXT
8.6
/10
Puiku
8.4
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
9.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Vienna Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Vienna Oro Uostas. Pigiausias Džipas automobilis yra Suzuki VitaraU-Save Vienna Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 42,17 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Džipas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Vienna Oro Uostas, turėtumėte dairytis SIXT Rent A Car. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu. Džipas automobilis iš SIXT Rent A Car Vienna Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra BMW X1. Jums kainuos apie 53,53 dol. dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Vienna Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės už 32,17 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Vienna Oro Uostas yra Opel Astra37,33 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Fiat Tipo. Jo kaina prasideda nuo 38,11 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.9/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Vienna Oro Uostas yra Fiat PandaInterrent. Jo kaina tik tai 20,97 dol. dienai. Interrent buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 7.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Vienna Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
U-Save
U-Save
nuo 41 dol. nuo 97 dol. nuo 42 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 25 dol. nuo 501 dol. nuo 526 dol. nuo 35 dol. nuo 50 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 32 dol. nuo 32 dol. nuo 68 dol. nuo 364 dol. nuo 113 dol. nuo 38 dol. nuo 54 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 39 dol. nuo 39 dol. nuo 83 dol. nuo 120 dol. nuo 89 dol. nuo 58 dol.
Alamo
Alamo
nuo 31 dol. nuo 31 dol. nuo 70 dol. nuo 58 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 31 dol. nuo 31 dol. nuo 82 dol. nuo 119 dol. nuo 55 dol. nuo 64 dol.
Europcar
Europcar
nuo 30 dol. nuo 34 dol. nuo 67 dol. nuo 96 dol. nuo 49 dol. nuo 66 dol. nuo 87 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 26 dol. nuo 26 dol. nuo 72 dol. nuo 107 dol.
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 31 dol. nuo 31 dol. nuo 309 dol. nuo 441 dol. nuo 80 dol. nuo 114 dol.
Payless Car Rental
Payless Car Rental
nuo 80 dol. nuo 164 dol. nuo 238 dol. nuo 101 dol. nuo 121 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 62 dol. nuo 346 dol. nuo 383 dol. nuo 207 dol. nuo 208 dol.
Interrent
Interrent
nuo 21 dol. nuo 24 dol.
MegaDrive
MegaDrive
nuo 43 dol. nuo 107 dol. nuo 183 dol. nuo 150 dol.
Flizzr
Flizzr
nuo 31 dol. nuo 38 dol.
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 29 dol. nuo 29 dol. nuo 96 dol. nuo 86 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 31 dol. nuo 31 dol. nuo 76 dol.

Džipas automobilių nuomos vietos netoli Vienna Oro Uostas

Džipas auto nuoma traukinių stotyse

Džipas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Vienna Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Vienna Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas