TOP Sofia Airport Terminal 2

10
00
10
00
 Auto Nuoma

TOP Sofia Airport Terminal 2

Best rental cars in Sofia Airport Terminal 2 (SO2), Bulgarija. No hidden charges. Free cancellation

TOP Sofia Airport Terminal 2

TOP nuoma Sofia Airport Terminal 2

TOP Sofia Airport Terminal 2
TOP
TOP
8.4
/10
Puiku
8.6
/10
Bendra piniginė vertė
8.9
/10
Švari
8.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Sofia Airport Terminal 2 automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš TOP Rent A Car in Sofia Airport Terminal 2 buvo įvertinta 500+ klientų 8.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš TOP Rent A Car Sofia Airport Terminal 2 yra Ford FiestaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 12,89 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Bulgarija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš TOP Rent A Car Sofia Airport Terminal 2 pristatomas Ford Fiesta12,89 USD dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Sofia Airport Terminal 2, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Kia PicantoMini automobilių nuomos klasės už 13,25 USD dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Bulgarija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Sofia Airport Terminal 2 yra Kia Rio14,07 USD dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 12,89 USD dienai iš TOP Rent A Car, kurio vertinimo vidurkis yra 8.4/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Sofia Airport Terminal 2 yra Toyota AygoYes Rent A Car. Jo kaina tik tai 10,55 USD dienai. Yes Rent A Car buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 6.2/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie TOP Sofia Airport Terminal 2

TOP
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: TOP Rent A Car
Adresas: Sofia Airport, 1 Hristofor Columb blvd., Sofia 1540 , Rental desks on Terminal 1 & Terminal 2 , Sofia
Telefonas: +359 887 205 813
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8.4/10, tai yra Puiku

TOP automobilių nuomos vietos netoli Sofia Airport Terminal 2

TOP auto nuoma netolimuose oro uostuose

TOP auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Sofia Airport Terminal 2

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Sofia Airport Terminal 2. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis TOP