FIREFLY Brno Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

FIREFLY Brno Oro Uostas

Best rental cars in Brno Oro Uostas (BRQ), Čekijos Respublika. No hidden charges. Free cancellation

FIREFLY Brno Oro Uostas

FIREFLY nuoma Brno Oro Uostas

FIREFLY Brno Oro Uostas
FIREFLY
FIREFLY
7.4
/10
Labai gerai
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
8.9
/10
Švari
7.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Brno Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Firefly Car Rental in Brno Oro Uostas buvo įvertinta 10+ klientų 7.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Firefly Car Rental Brno Oro Uostas yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 19,11 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Čekijos Respublika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Firefly Car Rental Brno Oro Uostas pristatomas Skoda Fabia20,41 USD dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Brno Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės už 30,14 USD dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Čekijos Respublika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Brno Oro Uostas yra Volkswagen Polo30,14 USD dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 15,29 USD dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.7/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Brno Oro Uostas yra Volkswagen UpRent-Plus. Jo kaina tik tai 11,64 USD dienai. Rent-Plus buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie FIREFLY Brno Oro Uostas

FIREFLY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Firefly Car Rental
Adresas: Letiste Turany, Brno , 627 00
Telefonas: 420,225,345,071
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.4/10, tai yra Labai gerai

FIREFLY automobilių nuomos vietos netoli Brno Oro Uostas

FIREFLY auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Brno Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Brno 7.48 km / 4.65 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Brno Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis FIREFLY