Mikroautobusų nuoma Ostrava Oro Uostas

10
00
10
00
Mikroautobusų nuoma Ostrava Oro Uostas

Mikroautobusų nuoma Ostrava Oro Uostas

Best rental cars in Ostrava Oro Uostas (OSR), Čekijos Respublika. No hidden charges. Free cancellation

Mikroautobusų nuoma Ostrava Oro Uostas

EUROPCAR Ostrava Oro Uostas
EUROPCAR
EUROPCAR
9.1
/10
Puiku
8.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
9.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 25+ klientų atsiliepimais

Ostrava Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Mikroautobusų automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Ostrava Oro Uostas. Pigiausias Mikroautobusų automobilis yra Volkswagen SharanEuropcar Ostrava Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 47,65 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Mikroautobusų automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Ostrava Oro Uostas, turėtumėte dairytis Europcar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 25+ klientų vidutiniu 9.1/10 reitingu. Mikroautobusų automobilis iš Europcar Ostrava Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra Volkswagen Sharan. Jums kainuos apie 47,65 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Ostrava Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 25+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Volkswagen SharanMikroautobusų automobilių nuomos klasės už 47,65 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Ostrava Oro Uostas yra Kompaktinė su Europcar kainomis pradedant nuo 94,19 € dienai už Volkswagen Golf.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Čekijos Respublika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Ostrava Oro Uostas yra Volkswagen Polo64,37 € dienai.

  Pigiausias Kompaktinė automobilis Ostrava Oro Uostas yra tiekiamas Green-Motion (Įvertintas 8/10 100+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Ford Focus kainuojanti 168,97 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Green-Motion. Automobilis yra Ford Fiesta, už 195,94 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Čekijos Respublika yra Budget Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.6/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Ostrava Oro Uostas yra Volkswagen Golf, kainai prasidedant nuo 22,68 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 18,23 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.6/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Ostrava Oro Uostas yra Skoda CitigoBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 17,90 € dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Mikroautobusų automobilių nuomos vietos netoli Ostrava Oro Uostas

Mikroautobusų auto nuoma traukinių stotyse

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Ostrava Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Ostrava Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Mikroautobusų