GREEN MOTION Helsinki Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

GREEN MOTION Helsinki Oro Uostas

Best rental cars in Helsinki Oro Uostas (HEL), Suomija. No hidden charges. Free cancellation

GREEN MOTION Helsinki Oro Uostas

GREEN MOTION automobilių nuoma Helsinki Oro Uostas

GREEN MOTION Helsinki Oro Uostas
GREEN MOTION
GREEN MOTION
8.2
/10
Puiku
7.8
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Helsinki Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Green-Motion in Helsinki Oro Uostas buvo įvertinta 100+ klientų 8.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Green-Motion Helsinki Oro Uostas yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 39,64 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Suomija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Green-Motion Helsinki Oro Uostas pristatomas Toyota Yaris41,35 € dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Helsinki Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės už 39,94 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Helsinki Oro Uostas yra Skoda Fabia40,12 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 26,49 € dienai iš Scandia Rent, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Helsinki Oro Uostas yra Ford KaSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 25,47 € dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie GREEN MOTION Helsinki Oro Uostas

GREEN MOTION
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Green-Motion
Adresas: Pick up at Scandic Helsinki Aviopolis Hotel, Robert Huberin tie 6, Vantaa, 01510
Telefonas: 00358201213510 / 0035840 7798700
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 8.2/10, tai yra Puiku

GREEN MOTION automobilių nuomos kainos Helsinki Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Green-Motion
Green-Motion
nuo 40 € nuo 41 € nuo 208 € nuo 272 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 25 € nuo 34 € nuo 86 € nuo 185 € nuo 276 € nuo 110 € nuo 54 €
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 42 € nuo 26 € nuo 135 € nuo 72 € nuo 160 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 45 € nuo 44 € nuo 70 € nuo 119 € nuo 112 €
addCar
addCar
nuo 42 € nuo 83 € nuo 141 € nuo 148 €
Europcar
Europcar
nuo 44 € nuo 44 € nuo 153 € nuo 71 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 40 € nuo 40 € nuo 150 € nuo 138 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 44 € nuo 44 € nuo 134 € nuo 190 € nuo 98 € nuo 155 €
FiRent
FiRent
nuo 106 € nuo 120 € nuo 124 € nuo 85 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 40 € nuo 41 € nuo 137 €
International Supplier
International Supplier
nuo 99 € nuo 170 € nuo 1 440 € nuo 173 € nuo 133 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 57 € nuo 179 € nuo 224 € nuo 120 € nuo 102 €
Alamo
Alamo
nuo 38 € nuo 40 € nuo 317 € nuo 254 €

GREEN MOTION automobilių nuomos vietos netoli Helsinki Oro Uostas

GREEN MOTION auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Helsinki Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Espas 21.38 km / 13.29 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Helsinki Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis GREEN MOTION