AVIS Jyvaskyla Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

AVIS Jyvaskyla Oro Uostas

Best rental cars in Jyvaskyla Oro Uostas (JYV), Suomija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Jyvaskyla Oro Uostas

AVIS automobilių nuoma Jyvaskyla Oro Uostas

Jyvaskyla Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Jyvaskyla Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Jyvaskyla Oro Uostas yra Volkswagen UpMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 49,90 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Suomija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš AVIS Car Rental Jyvaskyla Oro Uostas pristatomas Volkswagen Polo50,05 dol. dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Jyvaskyla Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 44,59 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Jyvaskyla Oro Uostas yra Ford Fiesta46,63 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 54,44 dol. dienai iš Scandia Rent, kurio vertinimo vidurkis yra 7.8/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Jyvaskyla Oro Uostas yra Skoda CitigoSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 44,59 dol. dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Jyvaskyla Oro Uostas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: Lentoasemantie 70, Jyvaskyla, 41160
Telefonas: (358) 10 436 2320
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

AVIS automobilių nuomos kainos Jyvaskyla Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 50 dol. nuo 50 dol. nuo 114 dol. nuo 149 dol. nuo 209 dol. nuo 178 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 45 dol. nuo 47 dol. nuo 143 dol. nuo 199 dol. nuo 169 dol. nuo 92 dol.
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 50 dol. nuo 54 dol. nuo 184 dol. nuo 92 dol. nuo 157 dol.

AVIS automobilių nuomos vietos netoli Jyvaskyla Oro Uostas

AVIS auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Jyvaskyla Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Jyvaskyla Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS