SCANDIA Kajanis
10
00
10
00
 Auto Nuoma

SCANDIA Kajanis

Best rental cars in Kajanis, Suomija. No hidden charges. Free cancellation

SCANDIA Kajanis

SCANDIA automobilių nuoma Kajanis

SCANDIA Kajanis
SCANDIA
SCANDIA
8.6
/10
Puiku
7.9
/10
Bendra piniginė vertė
9.4
/10
Švari
8.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Kajanis automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Scandia Rent in Kajanis buvo įvertinta 250+ klientų 8.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Scandia Rent Kajanis yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 36,17 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Suomija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Scandia Rent Kajanis pristatomas Volkswagen Polo36,17 € dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kajanis, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Ford FiestaEkonominė automobilių nuomos klasės už 38,68 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Kajanis yra Ford Fiesta38,68 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 36,17 € dienai iš Scandia Rent, kurio vertinimo vidurkis yra 8.6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Kajanis yra Volkswagen PoloScandia Rent. Jo kaina tik tai 36,17 € dienai. Scandia Rent buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SCANDIA Kajanis

SCANDIA
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Scandia Rent
Adresas: Kettukalliontie 9 C , Kajaani, 87100
Telefonas: +358 40 311 9401
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.6/10, tai yra Puiku

SCANDIA automobilių nuomos kainos Kajaani

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 36 € nuo 188 € nuo 96 € nuo 147 €
Europcar
Europcar
nuo 38 € nuo 39 € nuo 141 € nuo 67 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 64 € nuo 145 € nuo 126 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 65 € nuo 126 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 39 €

Automobilių nuoma netoli Kajanis

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kajanis. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SCANDIA