SCANDIA Kontiolahti
10
00
10
00
 Auto Nuoma

SCANDIA Kontiolahti

Best rental cars in Kontiolahti, Suomija. No hidden charges. Free cancellation

SCANDIA Kontiolahti

SCANDIA automobilių nuoma Kontiolahti

SCANDIA Kontiolahti
SCANDIA
SCANDIA
8
/10
Labai gerai
8
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
7.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Kontiolahti automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Scandia Rent yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Kontiolahti, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Scandia Rent yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės už 40,36 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Scandia Rent Kontiolahti yra Volkswagen Polo40,36 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Kontiolahti yra Volkswagen PoloScandia Rent. Jo kaina tik tai 40,36 dol. dienai. Scandia Rent buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SCANDIA Kontiolahti

SCANDIA
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Scandia Rent
Adresas: Itäranta 12, Joensuu, 80100
Telefonas: 358- 503 376 727
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 8/10, tai yra Labai gerai

SCANDIA automobilių nuomos kainos Joensuu Oro Uostas (JOE)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 60 dol. nuo 217 dol. nuo 118 dol. nuo 199 dol.
Europcar
Europcar
nuo 56 dol. nuo 58 dol. nuo 178 dol. nuo 296 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 45 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 62 dol. nuo 65 dol. nuo 144 dol. nuo 154 dol. nuo 111 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 92 dol. nuo 102 dol. nuo 171 dol. nuo 2 216 dol. nuo 231 dol. nuo 197 dol. nuo 209 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 59 dol. nuo 61 dol. nuo 150 dol. nuo 140 dol.

SCANDIA automobilių nuomos vietos netoli Kontiolahti

SCANDIA auto nuoma netolimuose oro uostuose

SCANDIA auto nuoma traukinių stotyse

SCANDIA auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Kontiolahti

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Kontiolahti. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SCANDIA