Mikroautobusų nuoma Corsica island

10
00
10
00
Mikroautobusų nuoma Corsica island

Mikroautobusų nuoma Corsica island

Best rental cars in Corsica island, Prancūzija. No hidden charges. Free cancellation

Mikroautobusų nuoma Corsica island

ADA Corsica island
ADA
ADA
8.8
/10
Puiku
8.3
/10
Bendra piniginė vertė
9
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Corsica island automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Mikroautobusų automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Corsica island. Pigiausias Mikroautobusų automobilis yra Renault KangooEuropcar Corsica island. Jo kaina prasideda nuo 24,06 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Mikroautobusų automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Corsica island, turėtumėte dairytis ADA Car Rental. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.8/10 reitingu. Mikroautobusų automobilis iš ADA Car Rental Corsica island už mažiausią įmanomą kainą yra Renault Kangoo. Jums kainuos apie 45,25 € dienai.

  ADA Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Corsica island, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš ADA Car Rental yra Renault ClioEkonominė automobilių nuomos klasės už 32,38 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Prancūzija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš ADA Car Rental Corsica island yra Renault Clio32,38 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Peugeot 208. Jo kaina prasideda nuo 23,66 € dienai iš SIXT Rent A Car, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Corsica island yra Renault TwingoEnterprise. Jo kaina tik tai 19,52 € dienai. Enterprise buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Mikroautobusų automobilių nuomos vietos netoli Corsica island

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose oro uostuose

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Corsica island

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Corsica island. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Mikroautobusų