Mikroautobusų nuoma Villeneuve Sur Lot

10
00
10
00
Mikroautobusų nuoma Villeneuve Sur Lot

Mikroautobusų nuoma Villeneuve Sur Lot

Best rental cars in Villeneuve Sur Lot, Prancūzija. No hidden charges. Free cancellation

Mikroautobusų nuoma Villeneuve Sur Lot

SIXT Villeneuve Sur Lot
SIXT
SIXT
8.4
/10
Puiku
7.8
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
8.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Villeneuve Sur Lot automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Mikroautobusų automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Villeneuve Sur Lot. Pigiausias Mikroautobusų automobilis yra Renault Clio Cargo VanHertz Car Hire Villeneuve Sur Lot. Jo kaina prasideda nuo 33,37 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Mikroautobusų automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Villeneuve Sur Lot, turėtumėte dairytis SIXT Rent A Car. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 5000+ klientų vidutiniu 8.1/10 reitingu. Mikroautobusų automobilis iš SIXT Rent A Car Villeneuve Sur Lot už mažiausią įmanomą kainą yra Renault Scenic. Jums kainuos apie 76,42 € dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Villeneuve Sur Lot, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės už 43,50 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Prancūzija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Villeneuve Sur Lot yra Volkswagen Polo48,51 € dienai.

  Pigiausias automobilis Villeneuve Sur Lot yra Opel CorsaThrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 26,08 € dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 10000+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Mikroautobusų automobilių nuomos vietos netoli Villeneuve Sur Lot

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose oro uostuose

Mikroautobusų auto nuoma traukinių stotyse

Automobilių nuoma netoli Villeneuve Sur Lot

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Villeneuve Sur Lot. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Mikroautobusų