THRIFTY Naxos Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

THRIFTY Naxos Oro Uostas

Best rental cars in Naxos Oro Uostas (JNX), Graikija. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Naxos Oro Uostas

THRIFTY automobilių nuoma Naxos Oro Uostas

THRIFTY Naxos Oro Uostas
THRIFTY
THRIFTY
8
/10
Labai gerai
7.6
/10
Bendra piniginė vertė
8
/10
Švari
8.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Naxos Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Thrifty Car Rental in Naxos Oro Uostas buvo įvertinta 2000+ klientų 8/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental Naxos Oro Uostas yra Seat MiiMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 45,11 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Naxos Oro Uostas ir iš Mini automobilių nuomos klasės Graikija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Thrifty Car Rental Naxos Oro Uostas yra Hyundai i2047,77 € dienai. Pigiausias Mini automobilis iš Thrifty Car Rental Naxos Oro Uostas pristatomas Seat Mii45,11 € dienai.

  National yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Naxos Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš National yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 48,71 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Naxos Oro Uostas yra Ekonominė su National kainomis pradedant nuo 59,42 € dienai už Opel Corsa.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Graikija yra Mini, pigiausias automobilis iš National Naxos Oro Uostas yra Fiat Panda48,71 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Naxos Oro Uostas yra tiekiamas autoUnion Car Rental (Įvertintas 7.9/10 2000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Toyota Yaris kainuojanti 44,66 € dienai.

  Pigiausias Mini car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: autoUnion Car Rental. Automobilis yra Citroen C1, už 42,44 € dienai.

  Pigiausias automobilis Naxos Oro Uostas yra Suzuki CelerioAbbycar. Jo kaina tik tai 37,61 € dienai. Abbycar buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 6.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie THRIFTY Naxos Oro Uostas

THRIFTY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Thrifty Car Rental
Adresas: Naxos, 84300
Telefonas: +302285100198
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 8/10, tai yra Labai gerai

THRIFTY automobilių nuomos kainos Naxos Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 45 € nuo 48 € nuo 92 €
Abbycar
Abbycar
nuo 38 € nuo 100 € nuo 124 € nuo 124 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 40 € nuo 44 € nuo 146 €
Europcar
Europcar
nuo 55 € nuo 55 € nuo 107 € nuo 133 € nuo 107 €
autoUnion Car Rental
autoUnion Car Rental
nuo 42 € nuo 45 € nuo 100 €
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 59 € nuo 66 € nuo 103 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 52 € nuo 107 €
Caldera Car Hire
Caldera Car Hire
nuo 39 € nuo 71 € nuo 130 €
Enterprise
Enterprise
nuo 47 € nuo 58 €
Alamo
Alamo
nuo 53 € nuo 48 €
National
National
nuo 49 € nuo 59 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 55 € nuo 61 € nuo 129 € nuo 207 € nuo 104 €

THRIFTY automobilių nuomos vietos netoli Naxos Oro Uostas

THRIFTY auto nuoma netolimuose oro uostuose

THRIFTY auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Naxos Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Naxos Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis THRIFTY