ENTERPRISE Guam International Airport

10
00
10
00
 Auto Nuoma

ENTERPRISE Guam International Airport

Best rental cars in Guam International Airport (GUM), Guamas. No hidden charges. Free cancellation

ENTERPRISE Guam International Airport

ENTERPRISE nuoma Guam International Airport

Guam International Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Enterprise in Guam International Airport buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Enterprise Guam International Airport yra Toyota CorollaStandartinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 31,31 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Guam International Airport ir iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Guamas. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Enterprise Guam International Airport yra Nissan Versa34,99 USD dienai. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Enterprise Guam International Airport pristatomas Hyundai Accent33,29 USD dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Guam International Airport, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Hyundai AccentEkonominė automobilių nuomos klasės už 28,29 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Guam International Airport yra Kompaktinė su Alamo kainomis pradedant nuo 34,58 USD dienai už Nissan Versa.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Guamas yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Alamo Guam International Airport yra Hyundai Accent28,29 USD dienai.

  Populiariausias pardavėjas Guamas yra AVIS Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.3/10 balsavus 10+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Guam International Airport yra Toyota Vios, kainai prasidedant nuo 35,00 USD dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Toyota Yaris. Jo kaina prasideda nuo 37,23 USD dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.3/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Guam International Airport yra Hyundai AccentAlamo. Jo kaina tik tai 28,29 USD dienai. Alamo buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ENTERPRISE Guam International Airport

ENTERPRISE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Enterprise
Adresas: 355 CHALAN PASAERU, MARINE CORPS DRIVE, TAMUNING, 96913
Telefonas: 16490110
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

ENTERPRISE automobilių nuomos vietos netoli Guam International Airport

ENTERPRISE auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Guam International Airport

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Guam International Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ENTERPRISE