INTERNATIONAL Ramat Ganas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

INTERNATIONAL Ramat Ganas

Best rental cars in Ramat Ganas, Izraelis. No hidden charges. Free cancellation

INTERNATIONAL Ramat Ganas

INTERNATIONAL automobilių nuoma Ramat Ganas

INTERNATIONAL Ramat Ganas
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
5.3
/10
Normaliai
5.1
/10
Bendra piniginė vertė
5.7
/10
Švari
5.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
4.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Ramat Ganas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš International Supplier in Ramat Ganas buvo įvertinta 100+ klientų 4.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš International Supplier Ramat Ganas yra Hyundai GetzEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 35,22 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Izraelis. Pigiausias Ekonominė automobilis iš International Supplier Ramat Ganas pristatomas Hyundai Getz35,22 dol. dienai.

  Dollar-Thrifty yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Ramat Ganas, vertinimų vidurkis 6.9/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty yra Smart FortwoMini automobilių nuomos klasės už 21,38 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Izraelis yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty Ramat Ganas yra Kia Picanto22,63 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Nissan Micra. Jo kaina prasideda nuo 10,50 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.4/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Ramat Ganas yra Hyundai i10AVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 6,97 dol. dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 5.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie INTERNATIONAL Ramat Ganas

INTERNATIONAL
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: International Supplier
Adresas: 16 Hatidhar St., Raanana, 43665
Telefonas: +972-89191156
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 5.3/10, tai yra Normaliai

INTERNATIONAL automobilių nuomos kainos Tel Aviv Oro Uostas Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
International Supplier
International Supplier
nuo 37 dol. nuo 35 dol. nuo 133 dol. nuo 245 dol. nuo 79 dol.
Dollar
Dollar
nuo 17 dol. nuo 17 dol.
Thrifty
Thrifty
nuo 33 dol. nuo 27 dol. nuo 44 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 26 dol. nuo 27 dol. nuo 84 dol. nuo 117 dol. nuo 92 dol. nuo 110 dol.
Europcar
Europcar
nuo 24 dol. nuo 28 dol. nuo 114 dol. nuo 141 dol. nuo 57 dol. nuo 53 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 28 dol. nuo 33 dol. nuo 182 dol. nuo 83 dol. nuo 47 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 37 dol. nuo 37 dol. nuo 92 dol. nuo 59 dol.
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
nuo 31 dol. nuo 26 dol. nuo 203 dol. nuo 93 dol. nuo 91 dol.
Cal-Auto
Cal-Auto
nuo 29 dol. nuo 30 dol. nuo 66 dol. nuo 86 dol.
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
nuo 41 dol. nuo 43 dol. nuo 175 dol. nuo 102 dol. nuo 97 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 27 dol. nuo 28 dol. nuo 204 dol. nuo 128 dol. nuo 69 dol.
Alamo
Alamo
nuo 39 dol. nuo 43 dol. nuo 64 dol.
Alamo
Alamo
nuo 37 dol. nuo 41 dol.

INTERNATIONAL automobilių nuomos vietos netoli Ramat Ganas

INTERNATIONAL auto nuoma netolimuose oro uostuose

INTERNATIONAL auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Ramat Ganas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Ramla 17.46 km / 10.85 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Ramat Ganas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis INTERNATIONAL