CAL AUTO Rishon Letzion
10
00
10
00
 Auto Nuoma

CAL AUTO Rishon Letzion

Best rental cars in Rishon Letzion, Izraelis. No hidden charges. Free cancellation

CAL AUTO Rishon Letzion

CAL AUTO automobilių nuoma Rishon Letzion

CAL AUTO Rishon Letzion
CAL AUTO
CAL AUTO
5.6
/10
Normaliai
5.8
/10
Bendra piniginė vertė
5.2
/10
Švari
6.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
5.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
4.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Rishon Letzion automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Cal-Auto in Rishon Letzion buvo įvertinta 250+ klientų 5.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Cal-Auto Rishon Letzion yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 18,07 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Izraelis. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Cal-Auto Rishon Letzion pristatomas Hyundai Getz20,75 € dienai.

  Dollar-Thrifty yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Rishon Letzion, vertinimų vidurkis 6.9/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės už 19,37 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Izraelis yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Dollar-Thrifty Rishon Letzion yra Kia Picanto20,50 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Nissan Micra. Jo kaina prasideda nuo 9,51 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.4/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Rishon Letzion yra Hyundai i10AVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 6,32 € dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 50+ klientų vidutiniu 5.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie CAL AUTO Rishon Letzion

CAL AUTO
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Cal-Auto
Adresas: Ad Halom Junction, Ashdod
Telefonas: 972-3-7915053
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 5.6/10, tai yra Normaliai

CAL AUTO automobilių nuomos kainos Tel Aviv Oro Uostas Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Cal-Auto
Cal-Auto
nuo 26 € nuo 27 € nuo 60 € nuo 78 €
Dollar
Dollar
nuo 15 € nuo 16 €
Thrifty
Thrifty
nuo 30 € nuo 25 € nuo 40 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 23 € nuo 24 € nuo 76 € nuo 106 € nuo 83 € nuo 99 €
Europcar
Europcar
nuo 22 € nuo 26 € nuo 103 € nuo 128 € nuo 51 € nuo 48 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 € nuo 30 € nuo 165 € nuo 75 € nuo 42 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 33 € nuo 33 € nuo 83 € nuo 53 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
nuo 28 € nuo 24 € nuo 184 € nuo 84 € nuo 83 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
nuo 37 € nuo 39 € nuo 158 € nuo 93 € nuo 88 €
Enterprise
Enterprise
nuo 25 € nuo 25 € nuo 185 € nuo 116 € nuo 62 €
International Supplier
International Supplier
nuo 34 € nuo 32 € nuo 120 € nuo 222 € nuo 71 €
Alamo
Alamo
nuo 36 € nuo 39 € nuo 58 €
Alamo
Alamo
nuo 34 € nuo 37 €

CAL AUTO automobilių nuomos vietos netoli Rishon Letzion

CAL AUTO auto nuoma netolimuose oro uostuose

CAL AUTO auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Rishon Letzion

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Ramla 8.57 km / 5.32 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Rishon Letzion. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis CAL AUTO