Kabrioletas Auto nuoma Cap Malheureux
10
00
10
00
Kabrioletas Auto nuoma Cap Malheureux

Kabrioletas Auto nuoma Cap Malheureux

Best rental cars in Cap Malheureux, Mauricijus. No hidden charges. Free cancellation

Kabrioletas automobilių nuoma Cap Malheureux

HERTZ Cap Malheureux
HERTZ
HERTZ
7.8
/10
Labai gerai
7.3
/10
Bendra piniginė vertė
6.9
/10
Švari
8.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Cap Malheureux automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Kabrioletas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Cap Malheureux. Pigiausias Kabrioletas automobilis yra Mini MokeHertz Car Hire Cap Malheureux. Jo kaina prasideda nuo 54,49 € dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Cap Malheureux, vertinimų vidurkis 7.8/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Suzuki AltoMini automobilių nuomos klasės už 38,75 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Mauricijus yra Mini, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Cap Malheureux yra Suzuki Alto38,75 € dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Suzuki Celerio. Jo kaina prasideda nuo 28,99 € dienai iš Royal-Car-Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 0/10 remiantis + klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Cap Malheureux yra Hyundai i10OLA Mauritius . Jo kaina tik tai 26,19 € dienai. OLA Mauritius buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Kabrioletas automobilių nuomos kainos Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 45 € nuo 47 € nuo 54 € nuo 83 €
Europcar
Europcar
nuo 45 € nuo 57 € nuo 128 € nuo 111 € nuo 125 € nuo 121 €
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
nuo 29 € nuo 31 € nuo 116 € nuo 60 €
OLA Mauritius
OLA Mauritius
nuo 26 € nuo 35 € nuo 124 €
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
nuo 29 € nuo 29 € nuo 57 €
First Car Rental
First Car Rental
nuo 42 € nuo 43 € nuo 98 € nuo 235 € nuo 63 € nuo 98 €
Pingouin-Car
Pingouin-Car
nuo 30 € nuo 37 € nuo 99 € nuo 55 € nuo 62 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 41 € nuo 44 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 40 € nuo 47 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 46 € nuo 87 € nuo 65 € nuo 103 €
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
nuo 32 € nuo 37 € nuo 58 € nuo 65 €
International Supplier
International Supplier
nuo 50 € nuo 55 €
Green-Motion
Green-Motion
nuo 59 € nuo 52 € nuo 156 €
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
nuo 27 € nuo 33 €
Thrifty
Thrifty
nuo 46 € nuo 49 €
Surprice
Surprice
nuo 60 € nuo 70 € nuo 85 €

Kabrioletas automobilių nuomos vietos netoli Cap Malheureux

Kabrioletas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Kabrioletas auto nuoma netolimuose miestuose

Kabrioletas auto nuoma uoste

Automobilių nuoma netoli Cap Malheureux

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Cap Malheureux. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Kabrioletas