LETZ RENT A CAR Christchurch Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

LETZ RENT A CAR Christchurch Oro Uostas

Best rental cars in Christchurch Oro Uostas (CHC), Naujoji Zelandija. No hidden charges. Free cancellation

LETZ RENT A CAR Christchurch Oro Uostas

LETZ RENT A CAR automobilių nuoma Christchurch Oro Uostas

Christchurch Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Letz-Rent-A-Car in Christchurch Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Letz-Rent-A-Car Christchurch Oro Uostas yra Hyundai GetzEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 76,74 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Naujoji Zelandija. Pigiausias Džipas automobilis iš Letz-Rent-A-Car Christchurch Oro Uostas pristatomas Hyundai Tucson123,20 € dienai.

  Abell Rentals yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Christchurch Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.3/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Abell Rentals yra Toyota CorollaKompaktinė automobilių nuomos klasės už 18,66 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Naujoji Zelandija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Abell Rentals Christchurch Oro Uostas yra Hyundai Tucson39,29 € dienai.

  Tarp Džipas pats populiariausias modelis yra Mahindra XUV 500. Jo kaina prasideda nuo 30,83 € dienai iš Hitch-Car-Rentals, kurio vertinimo vidurkis yra 7.5/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Christchurch Oro Uostas yra Fiat PuntoLucky Rentals. Jo kaina tik tai 10,23 € dienai. Lucky Rentals buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 4.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie LETZ RENT A CAR Christchurch Oro Uostas

LETZ RENT A CAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Letz-Rent-A-Car
Adresas: Off Airport, 189 Blenheim Road, Riccarton
Telefonas: +64 3 348 2002
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.

LETZ RENT A CAR automobilių nuomos kainos Christchurch Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Letz-Rent-A-Car
Letz-Rent-A-Car
nuo 85 € nuo 77 € nuo 160 € nuo 136 € nuo 112 € nuo 123 €
Abell Rentals
Abell Rentals
nuo 19 € nuo 19 € nuo 32 € nuo 64 € nuo 43 € nuo 39 €
Lucky Rentals
Lucky Rentals
nuo 10 € nuo 22 €
Mode-Rentals
Mode-Rentals
nuo 15 € nuo 19 € nuo 25 € nuo 24 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 31 € nuo 37 € nuo 71 € nuo 42 €
Drive-Nz
Drive-Nz
nuo 18 € nuo 32 € nuo 34 €
National
National
nuo 47 € nuo 77 €
Alamo
Alamo
nuo 37 € nuo 43 €
Dollar
Dollar
nuo 16 € nuo 28 €
Aerodrive
Aerodrive
nuo 57 € nuo 30 € nuo 68 € nuo 58 €
Interrent
Interrent
nuo 32 €
Snap-Rentals
Snap-Rentals
nuo 16 € nuo 68 € nuo 55 €
Scotties Car Rentals
Scotties Car Rentals
nuo 32 € nuo 41 € nuo 41 €
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 28 € nuo 47 € nuo 48 €
Hitch-Car-Rentals
Hitch-Car-Rentals
nuo 17 € nuo 25 € nuo 76 € nuo 31 €
Europcar
Europcar
nuo 50 € nuo 68 € nuo 107 € nuo 70 €
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
nuo 55 € nuo 100 € nuo 77 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 82 € nuo 91 € nuo 135 € nuo 100 €
SNAP Rentals
SNAP Rentals
nuo 28 € nuo 37 € nuo 48 €
Ezi Car Rental
Ezi Car Rental
nuo 30 € nuo 71 € nuo 48 €
Go-Rentals
Go-Rentals
nuo 40 € nuo 1 466 € nuo 45 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 61 € nuo 41 € nuo 92 € nuo 68 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 46 € nuo 28 € nuo 45 € nuo 51 € nuo 50 €
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
nuo 18 € nuo 28 € nuo 42 € nuo 44 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 55 € nuo 106 € nuo 63 €
Enterprise
Enterprise
nuo 28 € nuo 190 € nuo 41 €

LETZ RENT A CAR automobilių nuomos vietos netoli Christchurch Oro Uostas

LETZ RENT A CAR auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Christchurch Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Christchurch Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis LETZ RENT A CAR