AVIS Palmerston North Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

AVIS Palmerston North Oro Uostas

Best rental cars in Palmerston North Oro Uostas (PMR), Naujoji Zelandija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Palmerston North Oro Uostas

AVIS automobilių nuoma Palmerston North Oro Uostas

AVIS Palmerston North Oro Uostas
AVIS
AVIS
8.3
/10
Puiku
8
/10
Bendra piniginė vertė
8.9
/10
Švari
7.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Palmerston North Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Palmerston North Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Toyota YarisEkonominė automobilių nuomos klasės už 59,69 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Palmerston North Oro Uostas yra Ekonominė su AVIS Car Rental kainomis pradedant nuo 59,69 € dienai už Toyota Yaris.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Naujoji Zelandija yra Džipas, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Palmerston North Oro Uostas yra Holden Trax66,92 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Palmerston North Oro Uostas yra tiekiamas Budget Car Rental (Įvertintas 7.7/10 250+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Toyota Yaris kainuojanti 83,38 € dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Budget Car Rental. Automobilis yra Holden Trax, už 91,35 € dienai.

  Pigiausias automobilis Palmerston North Oro Uostas yra Toyota YarisAVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 59,69 € dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Palmerston North Oro Uostas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: Terminal Building, Palmerston North, 4442, XX
Telefonas: (64) 6-357-0168
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.3/10, tai yra Puiku

AVIS automobilių nuomos kainos Palmerston North Oro Uostas

Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 60 € nuo 70 € nuo 67 €
Europcar
Europcar
nuo 79 € nuo 85 € nuo 201 € nuo 88 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 83 € nuo 99 € nuo 91 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 61 € nuo 74 € nuo 95 €

AVIS automobilių nuomos vietos netoli Palmerston North Oro Uostas

AVIS auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Palmerston North Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Palmerston North Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS