AVIS Velingtonas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

AVIS Velingtonas

Best rental cars in Velingtonas, Naujoji Zelandija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Velingtonas

AVIS automobilių nuoma Velingtonas

AVIS Velingtonas
AVIS
AVIS
7.9
/10
Labai gerai
7.2
/10
Bendra piniginė vertė
7.6
/10
Švari
7.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Velingtonas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Velingtonas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Velingtonas yra Holden MalibuDidelė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 41,54 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Džipas automobilių nuomos klasės Naujoji Zelandija. Pigiausias Džipas automobilis iš AVIS Car Rental Velingtonas pristatomas Toyota Rav463,93 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Naujoji Zelandija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Keddy-By-Europcar Velingtonas yra Nissan Qashqai43,25 € dienai.

  Pigiausias automobilis Velingtonas yra Mazda DemioACE Rental Cars. Jo kaina tik tai 20,66 € dienai. ACE Rental Cars buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Velingtonas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: Open for ferry arrivals only, Wellington, 6001, XX
Telefonas: (64) 4-801-8108
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 7.9/10, tai yra Labai gerai

AVIS automobilių nuomos kainos Wellington

Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 77 € nuo 98 € nuo 111 € nuo 141 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 31 € nuo 43 € nuo 49 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 70 € nuo 92 € nuo 110 € nuo 98 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 104 € nuo 171 € nuo 135 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 104 € nuo 171 € nuo 135 €

AVIS automobilių nuomos vietos netoli Velingtonas

AVIS auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Velingtonas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Velingtonas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS