HERTZ Belgradas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Belgradas

Best rental cars in Belgradas, Serbija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Belgradas

HERTZ automobilių nuoma Belgradas

HERTZ Belgradas
HERTZ
HERTZ
8.7
/10
Puiku
9.2
/10
Bendra piniginė vertė
7.9
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Belgradas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Belgradas buvo įvertinta 100+ klientų 6.9/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Belgradas yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 16,41 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Serbija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Hertz Car Hire Belgradas pristatomas Toyota Yaris17,09 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Belgradas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Volkswagen UpMini automobilių nuomos klasės už 26,20 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Serbija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Belgradas yra Renault Clio27,24 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Citroen C3. Jo kaina prasideda nuo 21,77 dol. dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Belgradas yra Toyota AygoInterRent. Jo kaina tik tai 9,65 dol. dienai. InterRent buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Belgradas

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Djordja Stanojevica 14, NEW BELGRADE, 11070
Telefonas: +381 11 20 28 200
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.7/10, tai yra Puiku

HERTZ automobilių nuomos kainos Belgrade

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 31 dol. nuo 35 dol. nuo 147 dol. nuo 138 dol.
Europcar
Europcar
nuo 26 dol. nuo 27 dol. nuo 82 dol. nuo 42 dol. nuo 76 dol. nuo 83 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 32 dol. nuo 36 dol. nuo 78 dol. nuo 92 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 30 dol. nuo 32 dol. nuo 64 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 28 dol. nuo 31 dol. nuo 99 dol. nuo 229 dol. nuo 119 dol. nuo 63 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 36 dol. nuo 38 dol. nuo 221 dol. nuo 146 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 40 dol. nuo 40 dol. nuo 82 dol.
International Supplier
International Supplier
nuo 35 dol. nuo 43 dol. nuo 120 dol.

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Belgradas

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Belgradas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Belgradas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ