Luxury Auto nuoma Nis Airport
10
00
10
00
Luxury Auto nuoma Nis Airport

Luxury Auto nuoma Nis Airport

Best rental cars in Nis Airport (INI), Serbija. No hidden charges. Free cancellation

Luxury automobilių nuoma Nis Airport

SURPRICE Nis Airport
SURPRICE
SURPRICE
9.4
/10
Puiku
9.1
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
9.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Nis Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Luxury automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Nis Airport. Pigiausias Luxury automobilis yra Audi A6Europcar Nis Airport. Jo kaina prasideda nuo 65,82 € dienai.

  SurPrice Car Rentals yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Nis Airport, vertinimų vidurkis 9.4/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SurPrice Car Rentals yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 24,56 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Serbija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš SurPrice Car Rentals Nis Airport yra Volkswagen Polo24,85 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Citroen C3. Jo kaina prasideda nuo 18,23 € dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 5.4/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Nis Airport yra Toyota AygoInterRent. Jo kaina tik tai 9,35 € dienai. InterRent buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Luxury automobilių nuomos kainos Nis Airport

Mini
Mini
car_groups.
car_groups.
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 26 € nuo 54 € nuo 27 € nuo 60 € nuo 66 € nuo 34 € nuo 49 € nuo 61 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 19 € nuo 20 € nuo 118 € nuo 81 € nuo 74 € nuo 54 €
InterRent
InterRent
nuo 9 € nuo 17 € nuo 51 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 14 € nuo 18 € nuo 42 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 19 € nuo 23 € nuo 104 € nuo 46 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 28 € nuo 17 € nuo 77 €
Green-Motion
Green-Motion
nuo 19 € nuo 32 € nuo 57 €
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 25 € nuo 25 € nuo 120 € nuo 78 €
Firefly
Firefly
nuo 20 € nuo 22 €

Luxury automobilių nuomos vietos netoli Nis Airport

Luxury auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Nis Airport

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Nis Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Luxury