Furgonas Auto nuoma Koster
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Koster

Furgonas Auto nuoma Koster

Best rental cars in Koster, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Koster

AVIS Koster
AVIS
AVIS
8.2
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.7
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.7
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Koster automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Koster. Pigiausias Furgonas automobilis yra Toyota AvanzaBidvest Car Rental Koster. Jo kaina prasideda nuo 37,79 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Koster, turėtumėte dairytis AVIS Car Rental. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.2/10 reitingu. Furgonas automobilis iš AVIS Car Rental Koster už mažiausią įmanomą kainą yra Hyundai H1. Jums kainuos apie 95,57 dol. dienai.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Koster, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 16,52 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Koster yra Ford Fiesta23,31 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 21,70 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Koster yra Chevrolet SparkFirst Car Rental. Jo kaina tik tai 13,56 dol. dienai. First Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 7.2/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Rustenburg

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 18 dol. nuo 21 dol. nuo 38 dol. nuo 53 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 14 dol. nuo 16 dol. nuo 39 dol. nuo 45 dol. nuo 41 dol. nuo 47 dol.
Europcar
Europcar
nuo 14 dol. nuo 20 dol. nuo 41 dol. nuo 33 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 19 dol. nuo 22 dol. nuo 61 dol. nuo 64 dol. nuo 41 dol. nuo 62 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 17 dol. nuo 23 dol. nuo 53 dol. nuo 56 dol. nuo 96 dol. nuo 54 dol.

Furgonas automobilių nuomos vietos netoli Koster

Furgonas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Koster

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Koster. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas