BIDVEST Oudtshoorn
10
00
10
00
 Auto Nuoma

BIDVEST Oudtshoorn

Best rental cars in Oudtshoorn, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

BIDVEST Oudtshoorn

BIDVEST automobilių nuoma Oudtshoorn

BIDVEST Oudtshoorn
BIDVEST
BIDVEST
7.1
/10
Labai gerai
6.6
/10
Bendra piniginė vertė
7.4
/10
Švari
7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
6.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Oudtshoorn automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Bidvest Car Rental in Oudtshoorn buvo įvertinta 1000+ klientų 7.1/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Bidvest Car Rental Oudtshoorn yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 11,67 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Bidvest Car Rental Oudtshoorn pristatomas Ford Fiesta16,36 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Oudtshoorn, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 18,27 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Oudtshoorn yra Ford Fiesta23,06 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 13,50 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Oudtshoorn yra Kia PicantoBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 11,67 € dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BIDVEST Oudtshoorn

BIDVEST
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Bidvest Car Rental
Adresas: George Airport, George, 6530
Telefonas: (044) 876 9216/204
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.1/10, tai yra Labai gerai

BIDVEST automobilių nuomos kainos George Oro Uostas (GRJ)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 12 € nuo 16 € nuo 38 € nuo 25 € nuo 34 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 12 € nuo 14 € nuo 37 € nuo 37 € nuo 24 € nuo 35 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 13 € nuo 15 € nuo 37 € nuo 45 € nuo 53 €
First Car Rental
First Car Rental
nuo 20 € nuo 21 € nuo 62 € nuo 81 € nuo 44 € nuo 41 € nuo 167 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 27 € nuo 19 € nuo 53 € nuo 69 € nuo 43 € nuo 52 €
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 18 € nuo 22 € nuo 33 € nuo 51 €
Europcar
Europcar
nuo 18 € nuo 23 € nuo 33 € nuo 54 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 13 € nuo 15 € nuo 37 € nuo 35 € nuo 53 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 12 € nuo 15 € nuo 42 € nuo 52 € nuo 25 € nuo 41 €
Hertz
Hertz
nuo 27 € nuo 19 € nuo 38 € nuo 45 € nuo 55 € nuo 38 €
Firefly
Firefly
nuo 14 € nuo 16 € nuo 51 €

BIDVEST automobilių nuomos vietos netoli Oudtshoorn

BIDVEST auto nuoma netolimuose oro uostuose

BIDVEST auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Oudtshoorn

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Oudtshoorn. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BIDVEST