HERTZ Boras
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Boras

Best rental cars in Boras, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Boras

HERTZ automobilių nuoma Boras

HERTZ Boras
HERTZ
HERTZ
8.4
/10
Puiku
7.9
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
8.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Boras automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Boras buvo įvertinta 2000+ klientų 8.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Boras yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 25,60 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Boras pristatomas Ford Focus31,66 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Boras, vertinimų vidurkis 8.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 29,76 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Boras yra Volkswagen Golf Electric34,85 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Peugeot 308. Jo kaina prasideda nuo 34,12 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Boras yra Fiat 500MABI Car Rentals. Jo kaina tik tai 22,94 € dienai. MABI Car Rentals buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Boras

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Hultagatan 51, Borås, 50711
Telefonas: +46 33 151600
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.4/10, tai yra Puiku

HERTZ automobilių nuomos kainos Boras

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 26 € nuo 26 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 50 € nuo 70 € nuo 81 € nuo 66 € nuo 75 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 47 € nuo 47 € nuo 120 € nuo 64 €
Europcar
Europcar
nuo 33 € nuo 34 € nuo 105 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 47 € nuo 48 € nuo 126 € nuo 64 €

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Boras

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Boras

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Boras. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ