AVIS Gėteburgas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

AVIS Gėteburgas

Best rental cars in Gėteburgas, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Gėteburgas

AVIS automobilių nuoma Gėteburgas

Gėteburgas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Gėteburgas buvo įvertinta 1000+ klientų 8.7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Gėteburgas yra Kia PicantoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 25,80 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš AVIS Car Rental Gėteburgas pristatomas Volkswagen Golf31,33 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Gėteburgas, vertinimų vidurkis 8.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 32,52 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Gėteburgas yra Volkswagen Golf Electric38,08 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Peugeot 308. Jo kaina prasideda nuo 37,28 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Gėteburgas yra Fiat 500MABI Car Rentals. Jo kaina tik tai 25,07 dol. dienai. MABI Car Rentals buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Gėteburgas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Avis
Adresas: Femvagsskalet 4, Vastra Frolunda, 42150
Telefonas: +46 101 494 8235
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.

AVIS automobilių nuomos kainos Gotenburgas Oro Uostas Landveteris (GOT)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 dol. nuo 38 dol. nuo 121 dol. nuo 52 dol.
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 25 dol. nuo 29 dol. nuo 81 dol. nuo 78 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 47 dol. nuo 58 dol. nuo 65 dol. nuo 106 dol. nuo 56 dol. nuo 138 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 46 dol. nuo 37 dol. nuo 115 dol. nuo 51 dol.
Europcar
Europcar
nuo 33 dol. nuo 36 dol. nuo 120 dol. nuo 80 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 36 dol. nuo 38 dol. nuo 138 dol. nuo 92 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 34 dol. nuo 43 dol. nuo 87 dol.
Avis
Avis
nuo 258 dol.
International Supplier
International Supplier
nuo 87 dol. nuo 98 dol. nuo 153 dol. nuo 82 dol. nuo 99 dol.
Budget
Budget
nuo 91 dol.

AVIS automobilių nuomos vietos netoli Gėteburgas

AVIS auto nuoma netolimuose oro uostuose

AVIS auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Gėteburgas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Gėteburgas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS