Džipas Auto nuoma Halmstad
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Halmstad

Džipas Auto nuoma Halmstad

Best rental cars in Halmstad, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Halmstad

EUROPCAR Halmstad
EUROPCAR
EUROPCAR
8.7
/10
Puiku
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.1
/10
Švari
8.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Halmstad automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Halmstad. Pigiausias Džipas automobilis yra Nissan QashqaiAVIS Car Rental Halmstad. Jo kaina prasideda nuo 34,37 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Džipas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Halmstad, turėtumėte dairytis Europcar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.4/10 reitingu. Džipas automobilis iš Europcar Halmstad už mažiausią įmanomą kainą yra Volkswagen Tiguan. Jums kainuos apie 75,09 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Halmstad, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Seat IbizaEkonominė automobilių nuomos klasės už 32,58 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Halmstad yra Volkswagen Golf38,47 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Kia Ceed. Jo kaina prasideda nuo 27,70 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Halmstad yra Kia CeedBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 27,70 € dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Halmstad

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 64 € nuo 89 € nuo 102 € nuo 165 € nuo 84 € nuo 102 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 32 € nuo 32 €
Europcar
Europcar
nuo 33 € nuo 47 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 38 €

Džipas automobilių nuomos vietos netoli Halmstad

Džipas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Automobilių nuoma netoli Halmstad

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Halmstad. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas