Neturintiems 21 Auto nuoma Molndalis
10
00
10
00
 Auto Nuoma

Neturintiems 21 Auto nuoma Molndalis

Best rental cars in Molndalis, Švedija. No hidden charges. Free cancellation

Neturintiems 21 automobilių nuoma Molndalis

EUROPCAR Molndalis
EUROPCAR
EUROPCAR
8.1
/10
Puiku
7.5
/10
Bendra piniginė vertė
8.7
/10
Švari
7.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Molndalis automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Molndalis, vertinimų vidurkis 8.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 30,10 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Molndalis yra Volkswagen Golf Electric35,24 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Peugeot 308. Jo kaina prasideda nuo 34,50 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Molndalis yra Fiat 500MABI Car Rentals. Jo kaina tik tai 23,20 € dienai. MABI Car Rentals buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Neturintiems 21 automobilių nuomos kainos Gotenburgas Oro Uostas Landveteris (GOT)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 23 € nuo 27 € nuo 75 € nuo 72 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 44 € nuo 54 € nuo 60 € nuo 98 € nuo 52 € nuo 128 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 43 € nuo 34 € nuo 106 € nuo 47 €
Europcar
Europcar
nuo 30 € nuo 34 € nuo 111 € nuo 74 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 24 € nuo 35 € nuo 112 € nuo 48 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 34 € nuo 35 € nuo 128 € nuo 85 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 32 € nuo 40 € nuo 80 €
Avis
Avis
nuo 239 €
International Supplier
International Supplier
nuo 80 € nuo 91 € nuo 141 € nuo 76 € nuo 92 €
Budget
Budget
nuo 84 €

Neturintiems 21 automobilių nuomos vietos netoli Molndalis

Neturintiems 21 auto nuoma netolimuose oro uostuose

Neturintiems 21 auto nuoma traukinių stotyse

Neturintiems 21 auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Molndalis

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Molndalis. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Neturintiems 21