BUDGET Taičungo Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

BUDGET Taičungo Oro Uostas

Best rental cars in Taičungo Oro Uostas (RMQ), Taivanas. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Taičungo Oro Uostas

BUDGET automobilių nuoma Taičungo Oro Uostas

BUDGET Taičungo Oro Uostas
BUDGET
BUDGET
7.5
/10
Labai gerai
6.7
/10
Bendra piniginė vertė
8.4
/10
Švari
7.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.7
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Taičungo Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget in Taičungo Oro Uostas buvo įvertinta 10+ klientų 7.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Taičungo Oro Uostas yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 64,49 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Taivanas. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Budget Taičungo Oro Uostas pristatomas Volkswagen Polo64,49 dol. dienai.

  Iws yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Taičungo Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Iws yra Toyota YarisEkonominė automobilių nuomos klasės už 60,77 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Taivanas yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Iws Taičungo Oro Uostas yra Toyota Yaris60,77 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas AVIS Car Rental (Įvertintas 0/10 + klientų). Automobilis yra Ford Fiesta, už 68,01 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Taičungo Oro Uostas yra Toyota YarisIws. Jo kaina tik tai 60,77 dol. dienai. Iws buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Taičungo Oro Uostas

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget
Adresas: No. 229, Section 1, Zhonghang Road, Shalu District, Taichung
Telefonas: +2 886 266 206 660 Extension 141
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą prie pat oro uosto terminalo. Tiesiog prisistatykite į nuomos punktą.
Vertinimas: 7.5/10, tai yra Labai gerai

BUDGET automobilių nuomos kainos Taičungo Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Budget
Budget
nuo 64 dol. nuo 141 dol. nuo 110 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 73 dol. nuo 68 dol. nuo 243 dol. nuo 187 dol. nuo 88 dol. nuo 115 dol.
Iws
Iws
nuo 175 dol. nuo 61 dol. nuo 94 dol. nuo 86 dol.

BUDGET automobilių nuomos vietos netoli Taičungo Oro Uostas

BUDGET auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Taičungo Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Taičungo Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET