SGF Monastir Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

SGF Monastir Oro Uostas

Best rental cars in Monastir Oro Uostas (MIR), Tunisas. No hidden charges. Free cancellation

SGF Monastir Oro Uostas

SGF automobilių nuoma Monastir Oro Uostas

SGF Monastir Oro Uostas
SGF
SGF
7.4
/10
Labai gerai
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
6.5
/10
Švari
7.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.7
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Monastir Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  SGF Tunisia Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Monastir Oro Uostas, vertinimų vidurkis 7.4/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SGF Tunisia Rent A Car yra Kia RioStandartinė automobilių nuomos klasės už 46,03 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Rental-Ride (Įvertintas 5.5/10 10+ klientų). Automobilis yra Hyundai Grand i10, už 30,56 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Hyundai i20. Jo kaina prasideda nuo 32,60 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 5.6/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Monastir Oro Uostas yra Hyundai Grand i10Rental-Ride. Jo kaina tik tai 30,56 dol. dienai. Rental-Ride buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 5.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SGF Monastir Oro Uostas

SGF
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SGF Tunisia Rent A Car
Adresas: Monastir Airport, MEET & GREET, Monastir
Telefonas: +21626218176/+21623217020
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 7.4/10, tai yra Labai gerai

SGF automobilių nuomos kainos Monastir Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SGF Tunisia Rent A Car
SGF Tunisia Rent A Car
nuo 116 dol. nuo 397 dol.
Rental-Ride
Rental-Ride
nuo 31 dol. nuo 31 dol.
Europcar
Europcar
nuo 31 dol. nuo 33 dol. nuo 114 dol. nuo 151 dol. nuo 99 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 31 dol. nuo 51 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 34 dol. nuo 206 dol.

SGF automobilių nuomos vietos netoli Monastir Oro Uostas

SGF auto nuoma netolimuose oro uostuose

SGF auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Monastir Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Monastir Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SGF