NATIONAL Portsmutas

5
spa
Tre
2023
10
00
12
spa
Tre
2023
10
00
 Auto Nuoma

NATIONAL Portsmutas

Best rental cars in Portsmutas, Jungtinė Karalystė. No hidden charges. Free cancellation

NATIONAL Portsmutas

NATIONAL nuoma NATIONAL Portsmutas

NATIONAL NATIONAL Portsmutas
NATIONAL
NATIONAL
8.6
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
9
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

NATIONAL yra gerai žinoma ir populiari įmonė, veikianti daugelyje šalių ir miestų, įskaitant NATIONAL Portsmutas. Jei kada nors galvojote apie automobilio nuomą keliaudami, tikriausiai girdėjote apie šią įmonę. Automobilių nuoma NATIONAL NATIONAL Portsmutas yra puiki galimybė už prieinamą kainą išsinuomoti bet kokio tipo automobilį kainos. Be to, NATIONAL pasižymi puikiu patikimumu, turi tik modernius automobilius, kuriems reguliariai atliekama techninė apžiūra.

Portsmutas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš National in Portsmutas buvo įvertinta 250+ klientų 8.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš National Portsmutas yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 68,74 USD dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Standartinė automobilių nuomos klasės Jungtinė Karalystė. Pigiausias Standartinė automobilis iš National Portsmutas pristatomas Opel Insignia131,69 USD dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Portsmutas, vertinimų vidurkis 9.3/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Kia CeedKompaktinė automobilių nuomos klasės už 80,04 USD dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtinė Karalystė yra Vidutinio dydžio, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Portsmutas yra Skoda Octavia118,67 USD dienai.

  Tarp Vidutinio dydžio pats populiariausias modelis yra Skoda Octavia. Jo kaina prasideda nuo 47,16 USD dienai iš Hertz Car Hire, kurio vertinimo vidurkis yra 8.3/10 remiantis 5000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Portsmutas yra Mercedes CitanBudget-Vans. Jo kaina tik tai 17,79 USD dienai. Budget-Vans buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Jei ieškote NATIONAL atstovybės NATIONAL Portsmutas, tai gali būti šiek tiek painu. Yra daug NATIONAL automobilių nuomos vietų NATIONAL Portsmutas, ir ne visos jos yra miesto centre. Jei pasirinksite netinkamą biurą, turėsite pereiti visą miestą, kad pasiektumėte savo tikslą. Tokiu atveju Bocubo padės. Dedame viską, kad artimiausią NATIONAL automobilių nuomą NATIONAL Portsmutas rastumėte vos dviem paspaudimais.

Informacija apie NATIONAL NATIONAL Portsmutas

Automobiliai nuomojami NATIONAL NATIONAL Portsmutas

NATIONAL NATIONAL Portsmutas siūlo didžiulį automobilių pasirinkimą. Tai viena iš daugelio priežasčių, kodėl daugelis žmonių renkasi NATIONAL automobilių nuomą NATIONAL Portsmutas. Įmonės automobilių parką sudaro įvairių populiarių markių sedanai ir hečbekai, universalai, džipai, kabrioletai ir aukščiausios klasės automobiliai:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai ir kt.

Šiuos ir daug kitų automobilių galima išsinuomoti NATIONAL NATIONAL Portsmutas. Visi jie neturi didelės žalos ir yra nuolat prižiūrimi.

NATIONAL
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: National
Adresas: ENTERPRISE RENT A CAR, WIDE LANE, SOUTHAMPTON, SO18 2NL, ENG
Telefonas: 02380-653700
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.6/10, tai yra Puiku

Kita priežastis pasirinkti NATIONAL NATIONAL Portsmutas yra šios įmonės patikimumas. Jis dirba daug metų ir sulaukė itin teigiamų atsiliepimų. Visi NATIONAL nuomos NATIONAL Portsmutas procesai yra supaprastinti, todėl nėra sudėtingų situacijų. Nuo pat automobilio užsakymo iki raktų gavimo visi etapai yra paprasti ir nesudėtingi. Pasirinktas automobilis visada lauks jūsų NATIONAL NATIONAL Portsmutas biure. Čia tikrai nesusidursite su situacija, kad automobilis dar neatvažiavo į punktą arba jums siūlomas ne tas automobilis. Viskas veikia kaip laikrodis NATIONAL NATIONAL Portsmutas.

Jei automobilis turi smulkių įbrėžimų, jie įrašomi sutartyje. Todėl galite būti ramūs, kad grąžinus automobilį jums nebus išrašyta sąskaita už įbrėžimus, su kuriais neturite nieko bendro. NATIONAL NATIONAL Portsmutas gerbia savo klientus ir stengiasi, kad jų kelionė būtų kuo patogesnė ir atsipalaidavusi.

NATIONAL automobilių nuomos vietos netoli NATIONAL Portsmutas

Kaip išsirinkti automobilį nuomai NATIONAL NATIONAL Portsmutas

Išsirinkti automobilį NATIONAL parduotuvėje NATIONAL Portsmutas yra labai paprasta. Norėdami teisingai pasirinkti, pirmiausia išsiaiškinkite, kodėl jums reikia nuomotis automobilį. Pavyzdžiui, jei ieškote pigaus ir patogaus varianto nuvykti iš oro uosto į miesto centrą arba pasivažinėti po miestą su nedideliu bagažu, jums tiks hečbekas ar sedanas. Automobilių nuoma NATIONAL Portsmutas NATIONAL siūlo pigiausias šios klasės galimybes. Be to, sutaupysite daug kuro.

Jei jūsų kelionė apima važiavimą bekele, visureigis yra puikus pasirinkimas. Reikėtų pažymėti, kad NATIONAL automobilių nuoma NATIONAL Portsmutas siūlo keletą šios klasės transporto priemonių. Jei domitės ekstremaliais nuotykiais ir ketinate pasivažinėti į miškus, stepes, prerijas, visureigis bus puikus pasirinkimas. NATIONAL nuoma NATIONAL Portsmutas siūlo daug automobilių nuomai sąžiningomis kainomis. Jei jums reikia ne tik gerų visureigių, bet ir didelės bagažinės, rinkitės universalą.

Jei norite keliauti su daug keleivių ar daug krovinio, išsinuomokite furgoną. Pasirinkę NATIONAL automobilių nuomą NATIONAL Portsmutas, turėsite galimybę išsinuomoti erdvų automobilį, kuris atitiks visus jūsų poreikius.

NATIONAL auto nuoma netolimuose oro uostuose

NATIONAL auto nuoma netolimuose miestuose

NATIONAL automobilio nuoma NATIONAL Portsmutas su Bocubo agregatoriumi

Jei ieškote NATIONAL automobilio nuomos NATIONAL Portsmutas, galime padėti rasti pigiausią ir patikimiausią variantą bei artimiausią biurą. Mūsų paslauga buvo sukurta siekiant padėti jums greitai surasti geriausius automobilius trumpalaikei nuomai. Naudodami Bocubo automobilį išsinuomosite vos keliais paspaudimais. „Bocubo“ dėka NATIONAL automobilių nuoma NATIONAL Portsmutas tapo dar greitesnė ir patogesnė.

Jei norite naudoti „Bocubo“ kaupiklį, tiesiog nurodykite savo vietą ir kiek dienų norite išsinuomoti transporto priemonę. Be to, galite pasirinkti parinktį „Grįžti į kitą vietą“.

Po kelių sekundžių pamatysite visus automobilių nuomos pasiūlymus vietovėje NATIONAL Portsmutas. Mūsų paslauga parodys artimiausius nuomos biurus ir pigiausius įvairių įmonių siūlomus variantus. Jums nereikia gaišti laiko lankantis skirtinguose automobilių nuomos biuruose ir pokalbiams su vadybininkais, kad sužinotumėte apie visas sąlygas ir kainas. Mes jau viską padarėme už jus. Automobilio nuoma NATIONAL NATIONAL Portsmutas su Bocubo yra puiki galimybė užsisakyti ir išsinuomoti automobilį per kelias minutes.

Kodėl naudoti „Bocubo“ išsinuomoti automobilį NATIONAL NATIONAL Portsmutas?

Bocubo sujungia geriausius patikimiausių automobilių nuomos įmonių pasiūlymus. Su mūsų agregatoriumi greitai surasite artimiausią NATIONAL biurą ir užsakysite automobilį pasiimti suplanuotą dieną. Taip pat galite palyginti NATIONAL ir kitų įmonių pasiūlymus, kad pasirinktumėte patraukliausias sąlygas ir mažiausias kainas.

Parodome arčiausiai jūsų esančius biurus. Todėl jums nebereikia važinėtis po visą miestą ieškant nuomos biuro. Pasirinkite norimą tašką ir automobilį, užsisakykite jį ir sumokėkite. Po to tiesiog atvykite į nuomos įmonės biurą reikiama data ir po kelių minučių gausite raktus. Jokių eilių ir ilgų formų pildymo! Su Bocubo galite išsinuomoti savo tobulą automobilį per kelias minutes!

Automobilių nuoma netoli NATIONAL Portsmutas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Auto nuoma uoste

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų NATIONAL Portsmutas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis NATIONAL