Mikroautobusų nuoma Tauntonas

10
00
10
00
Mikroautobusų nuoma Tauntonas

Mikroautobusų nuoma Tauntonas

Best rental cars in Tauntonas, Jungtinė Karalystė. No hidden charges. Free cancellation

Mikroautobusų nuoma Tauntonas

ALAMO Tauntonas
ALAMO
ALAMO
8.6
/10
Puiku
8.6
/10
Bendra piniginė vertė
8.8
/10
Švari
9.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Tauntonas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Mikroautobusų automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Tauntonas. Pigiausias Mikroautobusų automobilis yra Citroen Berlingo Cargo VanBudget-Vans Tauntonas. Jo kaina prasideda nuo 16,50 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Mikroautobusų automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Tauntonas, turėtumėte dairytis Alamo. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu. Mikroautobusų automobilis iš Alamo Tauntonas už mažiausią įmanomą kainą yra Opel Zafira. Jums kainuos apie 44,87 € dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Tauntonas, vertinimų vidurkis 8.6/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Ford FocusKompaktinė automobilių nuomos klasės už 19,67 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtinė Karalystė yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Alamo Tauntonas yra Ford Focus19,67 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf. Jo kaina prasideda nuo 22,85 € dienai iš Green-Motion, kurio vertinimo vidurkis yra 7.6/10 remiantis 10000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Tauntonas yra Toyota IQGreen-Motion. Jo kaina tik tai 16,17 € dienai. Green-Motion buvo įvertintas 10000+ klientų vidutiniu 7.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Mikroautobusų automobilių nuomos vietos netoli Tauntonas

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose oro uostuose

Mikroautobusų auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Tauntonas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Barry 45.09 km / 28.02 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Tauntonas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Mikroautobusų