Autorent V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU), Antigua ja Barbuda. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU), Antigua ja Barbuda

V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Picanto, firmalt Drive-A-Matic. Selle hind on ainult 39,80 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Drive-A-Matic-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Võrdle autorendi hindu V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam

Mini Majandus Maastur
alates 40 € alates 44 € alates 61 €
alates 56 € alates 81 €

Parimad autorendi asukohad V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU)

Autorendi asukohad lähimates linnades

V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam Autorendi Võimaldajad

AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Autorent lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
AVIS V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU)
Kontaktid:
Airport Rental Office, Saint Johns
(268) 462-2840
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
BUDGET V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU)
Kontaktid:
V. C. Bird Intl Airport, Sir George Walter Highway, St John's
268-736-6400
Drive-A-Matic
Drive-A-Matic
Autorent lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
2 asukohad: näita aadresse
Drive-A-Matic rendiauto asukohad lähedal V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam
DRIVE A MATIC V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU)
Kontaktid:
V C Bird International Airport , Burma Rd Osbourn, St. John's
+1 (268) 562-8900
DRIVE A MATIC St. John's Green Bay 6.38 km / 3.96 mi
Kontaktid:
Sir George Walter Highway, P.O.Box 180, Suite 373, Green Bay, St. Johns's
+1 (268) 562-8900

Muud populaarsed otsingud V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU)

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt V.c.bird’i Rahvusvaheline Lennujaam (ANU). Saa odavad hinnad AVIS, BUDGET & DRIVE A MATIC autorendist