Maastur rent Saalfelden am Steinernen Meer
10
00
10
00
Maastur rent Saalfelden am Steinernen Meer

Maastur rent Saalfelden am Steinernen Meer

Parimad autorendi Saalfelden am Steinernen Meer, Austria. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Saalfelden am Steinernen Meer

SIXT sees Saalfelden am Steinernen Meer
SIXT
SIXT
7.7
/10
Väga hea
6.9
/10
Kogu raha väärtus
7.8
/10
Puhtus
7.9
/10
Teenindus autorendis
7.4
/10
Auto võtmise protsess
8.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Saalfelden am Steinernen Meer autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Saalfelden am Steinernen Meer. Odavaimat Maastur-autot, BMW X1, pakub SIXT Rent A Car, Saalfelden am Steinernen Meerlinnas. Selle hind algab 119,77 € päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Saalfelden am Steinernen Meer kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu SIXT Rent A Car-le. Seda autorendi pakkujat hindas 100+ klienti, kelle keskmine skoor oli 7.7/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Saalfelden am Steinernen Meer on BMW X1 SIXT Rent A Car. See maksab sulle umbes 119,77 € päevas.

  SIXT Rent A Car on Saalfelden am Steinernen Meer kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.7/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. SIXT Rent A Car odavam sõiduk on Renault Twingo Mini rendiklassi sõiduk, 61,46 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Austria autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto SIXT Rent A Car Saalfelden am Steinernen Meer-s, Opel Astra, hinnaga 72,21 € päevas.

  Saalfelden am Steinernen Meer kõige odavam autorendi sõiduk on Renault Twingo, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 61,46 € päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Salzburg, Lennujaam (SZG)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 40 € alates 40 € alates 77 € alates 111 € alates 55 € alates 54 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 37 € alates 50 € alates 90 € alates 100 € alates 60 € alates 44 € alates 58 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 36 € alates 142 € alates 157 € alates 50 € alates 66 €
Europcar
Europcar
alates 40 € alates 40 € alates 88 € alates 118 € alates 98 € alates 66 € alates 81 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 43 € alates 46 € alates 83 € alates 112 € alates 104 € alates 85 €
International Supplier
International Supplier
alates 56 € alates 62 € alates 143 € alates 151 € alates 96 € alates 112 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
alates 49 € alates 49 € alates 76 € alates 107 € alates 69 € alates 113 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 39 € alates 165 € alates 177 € alates 120 € alates 182 €
Flizzr
Flizzr
alates 33 € alates 57 €
MegaDrive
MegaDrive
alates 52 € alates 52 € alates 130 € alates 61 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
alates 43 € alates 43 € alates 101 € alates 63 €
Interrent
Interrent
alates 38 € alates 39 €

Maastur autorent lähedal Saalfelden am Steinernen Meer

Maastur rentimine lennujaamades

Maastur autorent rongijaamades

Maastur autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Saalfelden am Steinernen Meer

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Saalfelden am Steinernen Meer . Saa odavad hinnad Maastur autorendist